Vianoce, Vianoce, Vianoce

Zdravím všetkých, 
Vianoce … a ľudia začínajú šalieť. Veď sú to krásne sviatky, to nikomu neberiem, ale v obchodoch sú ako šialení. Kupujú všetko, čo sa len dá v predstihu, ako keby neboli obchody otvorené aj počas sviatkov… ako keby bol koniec sveta. A vidím, že tu je to tiež cítiť. Vždy, keď je víkend a teraz keď budú dovolenky, tak sa tu budú biť o čokolvek čo sa začne aukciovať. Veď nechápem, každý by chcel niečo vyhrať a každý deň sa aukcie opakujú, ba čo viac, stále nejaké novinky. Tak prečo sa kurnik nevenujú aj rodinám, aby sme si aj my ľudia, čo sem, sem-tam prídu, mohli niečo vydražiť? Zaujímalo by ma, či tí ľudia, čo tu stále sú a dražia do zblbnutia, nemajú rodiny alebo nechodia do práce? Hádam sú všetci na materskej 🙂

Tak som povedal, že keď niečo vyhrám, napíšem. No hádajte….jasné, NEVYHRAL SOM! Išiel som dražiť o bidy a bol som hneď od začiatku. Ak len tak prídem počas aukcie, tak mám pocit. že dupľom nič nevyhrám. Tak som začal prvých 15 príhozov automatom, druhých 15 a už keď to končilo, že asi vyhrám, prišiel nejaký ten hajzlík čo nasadil, tak som skúsil ešte raz 15 a znova 15 vsadení a znova prišiel niekto. Toto by som normálne zrušil, veď balíkov za deň je tam kopec, prečo akurát na ten môj. Bodaj by nič nevyhral za tie bidy, keď mi to zrušil. A tak som to zavrel zase znechutený, veď som chcel len bidy, za ktoré musím zaplatiť a skúsil by som nejaký ten tovar, samozrejme nie ten najdrahší. Viem, že keď hráč nemá aspoň 30 000bidov na účte, môže sa ísť len snažiť a pokúšať šťastie. Nepatrím medzi tých zo servisu, čo nasadia na hocičo a do 500 bidov výhra a aukcia ukončená ha ha…

To sa mne stať nemôže, ale prečo??? Prečo keď čisto teoreticky by to malo výjsť aspoň raz každému?! Dnes som písal dotaz, že mohol by sa tam objaviť aj nejaký netbook, je to také malé a šikovné a nie z tých najdrahších a jednoduché veci sa dajú aj s tým. Tak som zvedavý, či nejaký nájdu a dajú ho tam dražiť. Teraz ma napadlo, že za to, že som to vymyslel, nový tovar, čo by mohli dať do aukcií, tak keď sa im zase preplatí minimálne 3-krát ako asi každý tovar, tak by mi jeden mohli poslať zadarmo 🙂 heh to by ste mi závideli, čo??? Dobre naspäť do reality, viem, že nikomu zadarmo nič nepošlú (ale veď ja by som zaplatil cca 20eur poštovné) 
Najprv mi oči liezli na ultratenký notebook, ktorý je v ponuke. Viem však, že keď nepatrím medzi tích osvietených alebo tých veštcov, ani tích čo si bidy dobijú. Už sa tu utratilo pár stoviek eur a úvery nám nikto nezaplatí. Ako je možné, že tí čo teraz dražia, napr. TV aukcia trvá už 2 hod. a zrazu príde veštec, ktorí vie, že ešte majú napr. 522 bidov, takže 174 hier automatom do konca, tak nasadia pred ich koncom 74 hier automatom aby sa nepovedalo a má to, že náhoda? To iste nie!!! Neverím, že servis aukciám nenapomáha aspoň z časti určite a keď už je tovar predražený o čiastku, ktorú chcú tak to buď pustia nejakému náhodnému výhercovi alebo tým jednorázovkám. Čo sa tu zjavia, vyhrajú jednu aukciu a zmiznú. 
Neviem, čím to je. Asi mám strašnú smolu, že to nejde aj mne. Rumcajs písal, že sú tu starí lišiaci, ktorí už vedia kedy a ako, ale tomu neverím. Myslím, že to tu funguje, tak ako sa im to v ten moment hodí. No ja stále dúfam, že aj za pár bidov niečo vyhrám, veď možno to budem práve ja ten šťastlivec, čo nasadí keď už majú dosť a pustia mi to.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.