Zmiešané pocity

Zdravím všetkých, čo sa tu namotali. Priznám sa, že som tejto stránke vôbec nedôveroval, nakoľko som videl, že sa tu dražia veci, len za tak málo eur, ba dokonca niektoré za centy. Ale vedel som, ako to tu funguje, že treba nakúpiť nejaké kredity a potom môže začať. Skúsil som už u konkurencie, ale nič som nevyhral.
Raz, keď som prišiel domov, tak mi manželka povedala, že sa sem zaregistrovala a hneď vyhrala balík bidov len na jedno prihodenie… Tak som sa len zasmial a nevenoval nejako pozornosť. Pomyslel som si, veď sa rýchlo spamätáš, to je nezmysel, nejako ťa museli namotať. Za pár dní vyhrala nejakú hračku a tak sa tomu veľmi tešila. Len tým ako nerozvážne dražila všetko možné, stratila bidy, ktoré jej ešte ostali. Tak dobila ďalší balík a za pár dní ďalšia hračka doma.
Povedal som, nech skúsi niečo lepšie, lebo ceny sú tu fakt lákavé a tak sa nakúpil ďalší balík bidov a vsadila na notebook a foťák to myslím bol. Začal som to sledovať aj ja, asi má šťastie, tak nech skúsi. No bidy sa začali míňať, dobili sme ešte raz a potom ešte raz, keď som videl, že z toho nič nebude, prichádzalo stále viac ľudí, ako keby sme ich priťahovali, samozrejme sme nevyhrali a to ma začalo utvrdzovať, že to tu nie je všetko v poriadku…
Nakoľko som si prepočítal, že čo nás tie hračky vyšli dokopy aj s prehranými bidami, bolo mi z toho zle a manželke do plaču. Vyhrala ešte pár vecí, dokopy 5 hračiek, tak aspoň naši chalani budú mať radosť.  No potom koniec ako keby si nad ňou dali výkričník, že už 5 vecí vyhrala a vôbec nič. Z ničoho nič sa tam zjavil automat, potom zmizol ako keby to tam na ňu nasadil sám servis. Prečítal som si pár blogov a videl som, že nie som sám, čo si to myslím. Kopec ľudí písalo, že sa tu dejú divné veci, logíny, čo sa tu objavia len raz a už nikdy viac?!  Každý normálny človek ako ja, keby som vyhral za pár centov, nejaký nootebok, foťák, kameru, alebo hocičo drahšie, dám hneď k tomu komentár, pochválim sa na sociálnych sieťach a robil by som reklamu všade kde sa len dá tomuto servisu. A tu u drahších cenách nad 100 euro, nič žiadne komentáre, nikto sa nechváli, prečo asi? Preto sa pýtam, vyhral to nejaký človek, alebo je to tu umelo zmanipulované, aby sa od hráčov vybrali bidy a zaplatili sa akože ceny a nikto nikdy nič nevyhral, len pár lacných hračiek alebo parfémov??? Veď za komentár sa dostávajú bidy, dokonca aj tu za písanie bloga, tak prečo tu nikto nenapíše a nechváli sa čo vyhral aké ceny a za akých podmienok (koľko bidov, ako dlho trvala aukcia, a pod.)  
No po nejakej dobe, keď sa manželke limity znížili a nedarilo sa jej znova a znova, prehovorila ma , či by som sa nezaregistroval ja, že skúsiť šťastie. Tak som vyskúšal, no mne už sa nedarilo vôbec ako jej, vôbec ma nemotivovali a žiaden balík bidov som nevyhral ako ona, len tak bez draženia. Neviem prečo, som sa jej pýtal ako a čo urobila, asi som sa im nepáčil. Časom som tiež vyhral nejakú tú hračku a potom ako keby utlo. Viem, že sem chodí pozerať stále na dražby a hlavne na nejaký notebook, nakoľko by som ho chcel  vyhrať ja a urobiť jej radosť pod stromček, tak skúsim šťastie možno sa podarí. Veď šťastena je vrtkavá a prestanú mať šťastie tí, čo sa len na niekoho pricucnú pred koncom a možno aj počítačom v servisy vypadne elektrika, než stihnú niekoho na mňa nasadiť, umelo vytvorený logín a vyhrám. Aj keď viem, že takýto logín, už býva hneď od začiatku všetkých aukcií. A potom sem napíšem, či som jej ho vyhral za pár bidov skoro bez draženia a pod., lebo veď motivácia by to bola dobrá a reklama pre servis tiež. 
S pozdravom a nech sa Vám darí 

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.