Založte si účet a dražte!

Ako vytvoriť Účet na Portáli wellbid.com?

zaloz-konto-1Pred registráciou si prečítajte OBCHODNÉ PODMIENKY, a následne kliknite na tlačidlo „Zaregistrujte sa“. Dôkladne vyplňte registračný formulár, zadajte login Používateľa a prihlasovacie heslo.

Ak chcete svoj Účet plne aktivovať, kúpte si ľubovoľný balík BIDov. Cenník je dostupný na hlavnej stránke alebo po kliknutí na „DOBIŤ“, ktoré sa zobrazí po prihlásení.

Ako kúpiť BIDy?

zaloz-konto-2

Zvoľte v Cenníku ľubovoľný balík BIDov. Na výber máte viacero foriem platby – kartou alebo bankovým prevodom. Bližšie informácie o dobití Účtu nájdete TU.

Ak si dobíjate Účet po prvý krát, vpíšte fakturačné údaje. Uistite sa, že vpisujete Vaše údaje z občianskeho preukazu, pretože na ich základe bude Váš Účet verifikovaný. Doručovaciu adresu, ktorá je pre Vás najvýhodnejšia budete môcť vpísať až pri prvej vyhranej Aukcii. Všetky zmeny prosím hláste TU.

Pozor! Prečítajte si pred zakúpením BIDov!

zaloz-konto-3BID Vám dáva iba právo zúčastniť sa v dražbe. Bez ohľadu na to, či Aukciu vyhráte alebo nie, raz využité BIDy sa Vám na účet nevrátia! Výnimkou je možnosť „Kúp Teraz“, vďaka ktorej môžete získať vratné BIDy, ktoré ste na Aukcii použili.

BIDy sa ukážu na Vašom Účte automaticky, po pripísaní sa platby na účte. Nie všetky banky realizujú bankové prevody 24 hodín denne, preto si pred pristúpením do Aukcie dobite Účet s predstihom!

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.