Vyhrali ste Aukciu? Blahoželáme!

Blahoželáme k vyhranej Aukcii! Zaplaťte za predmet a tešte sa z víťazstva.

wygrales-1Každá Aukcia je po ukončení verifikovaná. Kontrolujeme správnosť a zhodnosť priebehu v súlade s Obchodn ými podmienkami. Po kladnej verifikácii Aukcie obdržíte správu s inštrukciami týkajúcimi sa prevedenia platby. Od tejto chvíle máte 7 dní na zaplatenie.

Prihláste sa a prejdite do záložky Môj Účet → Aukcie → Vyhrané Aukcie. Kliknutím na tlačidlo „Zaplaťte“ budete presmerovaní na stránku, kde si zvolíte metódu platby. Potvrdenie transakcie môže trvať niekoľko minút až niekoľko dní. Po zaúčtovaní platby dostanete správu v záložke Môj Účet → Správy.

Chcete mať ešte viac BIDov? Využite výnimočnú ponuku!

Každý vydražený predmet môžete vymeniť na BIDy alebo na výplatu PayPal. Ak chcete výhru vymeniť, kliknite na tlačidlo „Zaplaťte“, ktoré sa nachádza vedľa vyhranej Aukcie. Na obrazovke sa zobrazí výnimočná ponuka výmeny na BIDy/výplatu PayPal. V tejto chvíli môžete ešte výhru zaplatiť a predmet si nechať zaslať. Ak Vám naša ponuka vyhovuje, kliknite na tlačidlo „Vymeniť”. BIDy sa automaticky pripíšu na Vašom Účte.

Vymieňajúc výhru na BIDy/výplatu PayPal neplatíte konečnú cenu Aukcie, ani poštovné náklady. Pamätajte! Po využití možnosti výmeny vyhraný na Aukcii predmet nedostanete a nebudete tiež môcť umiestniť Komentár. BIDy  pochádzajúce z výhry dobijú Váš balík vratných BIDov. Bližšie informácie na túto tému nájdete TU.

Naše tovary sú nové a je na ne plná záruka výrobcu.

wygrales-2

Zakúpený predmet Vám bude zaslaný v priebeh 14 dní odo dňa potvrdenia pripísania platby za Aukciu. Po zaslaní balíku dostanete oznam v záložke Môj Účet → Správy. Správa bude obsahovať číslo zásielky a odkaz na sledovanie zásielky.

Všetky predmety ponúkané na našich Aukciách sú nové, majú plnú záruku výrobcu a pochádzajú od autorizovaných dodávateľov. K vyhranej Aukcii s predmetom môžete pridať Komentár a dostanete BIDy zdarma.

POZOR!!! Pri preberaní zásielky z rúk doručovateľa vždy skontrolujte obsah balíka v jeho prítomnosti a v prípade zistenia škody tovaru alebo nezhodnosti tovaru s zakúpeným predmetom, spíšte protokol škody. Iba takýto protokol je základom uznania Vašej reklamácie a kuriér nemá právo nesúhlasiť so spísaním tohto dokumentu. Základom pre uznanie záruky je elektronická faktúra, ktorú si môžete stiahnuť priamo z našej stránky a to v priebehu 30 dní odo dňa zakúpenia. Prejdite do záložky MÔJ ÚČET → „Vyhrané Aukcie“ a stiahnite si faktúru vo formáte PDF.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.