Možnosť „Kúp Teraz“

„Kúp Teraz“ dáva možnosť kúpy predmetu vystaveného na Aukcii bez nutnosti draženia. To však nie je všetko – vďaka tejto skvelej možnosti môžete získať späť BIDy, ktoré ste na danej dražbe využili! Kupujete cez „Kúp Teraz“, a my Vám vrátime BIDy!

kup-teraz-1Táto možnosť bola zavedená pre vybrané Aukcie, ktoré sú označené symbolom nákupného vozíka. Ak chcete kúpiť predmet, nemusíte sa dražby zúčastniť. Stačí, ak kliknete na tlačidlo „Kúp Teraz“ a pošle objednávku. Nákup predmetu pomocou „Kúp Teraz“ sa nepočíta do limitu vyhraných Aukcií.

„Kúp Teraz“ môžete využiť v priebehu 24 hodín po ukončení Aukcie (kým je táto ponuka zobrazená na stránke). Voľba tejto možnosti Vás z účasti v dražbe nediskvalifikuje. Objednávku môže poslať každý Používateľ Portálu wellbid.com, ktorý má svoj Účet plne aktívny.

Ak využijete nákup „Kúp Teraz“, máte na výber jednu z dvoch možností:

wykupALL

Možnosť č. 1: Vrátenie BIDov

Za predmet zaplatíte trhovú cenu, ktorá je zobrazená na karte Aukcie (plus s manipulačný poplatok a poštovné náklady) a BIDy budú vrátené na Váš Účet v priebehu 45 dní. K obdržaniu BIDov je nevyhnutné kladné ukončenie transakcie (potvrdenie prevzatia tovaru). Na Vašom Účete sa pripíše taký počet BIDov, aký je zobrazený na obrazovke pri skladaní objednávky.

Možnosť č. 2: Obníženie ceny

Za predmet zaplatíte zníženú trhovú cenu (plus s manipulačný poplatok a poštovné náklady), ktorá je znížená o hodnotu vratných BIDov ktoré boli použité na danej Aukcii.

Zásielka tovaru prebehne v termíne 14 dní odo dňa prijatia objednávky.

TerazALL

Ak si chcete prečítať bližšie informácie, prečítajte si Podmienky Predaja“.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.