Kupujte a bavte sa!

Entertainment shopping, t. j. nakupujte a bavte sa!

kupuj-baw-1Dôležité je nielen to, čo kupujete, ale akým štýlom. Entertainment shopping je takým spôsobom nakupovania, ktorý umožňuje spojiť získanie atraktívneho produktu so vzrušujúcou zábavou.

Na Portáli wellbid.com súperenie prináša adrenalín v priebehu dražieb tovarov za neuveriteľne nízke ceny. Prihodenie na Aukcii stojí symbolické centy, ale vďaka tomu môže víťaz kúpiť tovar aj o 99% lacnejšie než v obchode! K tomu vyvolávacia cena každého tovaru je 0 €! Vždy začíname bez minimálnej ceny!

Na našom Portáli o cene rozhodujete výlučne Vy, teda kupujúci, nie predávajúci.

Ako vzor nám poslúžila tradičná idea dražieb, známa a využívaná už stáročia v aukčných domoch a ktorá spočíva na podbíjaní ceny. Portál wellbid.com to nie je výlučne klasický prístup k Aukcií, ale súčasná, atraktívna forma súperenia. Trojité odklepnutie kladivkom, charakteristické pre Aukciu, sme zamenili na stopky, ktoré merajú čas do konca Aukcie.

kupuj-baw-2Na rozdiel od iných aukčných portálov, všetky predmety, ktoré sú na našich aukciách vystavené, sú nové a majú plnú záruku výrobcu. Zabudnite na zdĺhavé dodanie balíku. Na našom Portáli sa môžete spoľahnúť na rýchle dodanie kuriérskou službou.

Dražte, prehoďte ponuky druhých, bavte sa a získavajte výnimočné predmety ľahkým a príjemným spôsobom! 

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.