Buďte aktívny!

Ukážte sa iným Používateľom. Prispôsobte si svoj profil.

aktywnosc-1Avatar je na wellbid.com Vašou vizitkou. Môžete si vybrať z mnohých možností a meniť ho, kedy sa Vám len zachce.  Ak si chcete vybrať Avatar, prejdite do záložky MÔJ ÚČET → Môj AVATAR, zvoľte obrázok a kliknite „Nastaviť“. Chcete svoj Avatar zmeniť? Vyberte si iný obrázok, označte ho a kliknite na tlačidlo „Nastaviť“. Nastavenie Avataru je zdarma.

Podeľte sa o svoje emócie s ostatnými účastníkmi Aukcie.

aktywnosc-2Pomocou chatu sa môžete komunikovať s inými účastníkmi Aukcie. Svoj komentár môžete zvoliť z radu navrhovaných šablón. Chat nájdete na stránke s podrobnosťami Aukcie, pod fotografiou draženého predmetu. Každé využitie komentára na chate stojí 2 BIDy.

Spravte fotografiu a pochváľte sa s predmetom vyhraným na Aukcii!

aktywnosc-3

Komentár môžete priložiť ku každej vyhranej Aukcii s predmetom, ktorú ste nevymenili na BIDy/výplatu PayPal. Nemôžete však priložiť komentár k Aukcii s balíkom BIDov a Aukcii s Nákupnými poukážkami Amazon. Po zaplatení za predmet, v záložke „Vyhrané Aukcie“ (vedľa vyhranej Aukcie) kliknite na tlačidlo „Komentár“. Na vystavenie komentára máte 60 dní odo dňa ukončenia Aukcie. Zredigujte text komentára a priložte svoju fotografiu s vyhraným predmetom. Priložte fotografiu s vydraženým predmetom, ktorá má max. rozmer 100 kB. Uvítame fotografie predstavujúce výhercu spolu s vyhraným predmetom. Text komentára nemôže žiadnym spôsobom urážať iných Používateľov Portálu, ani narušovať ustanovenia Podmienok Umiestnenia Komentárov. Buďte opatrní, pretože raz poslaný komentár už nebudete môcť zmeniť. Za každý uverejnený komentár dostanete ako darček 200 BID.

Píšte príspevky na Blog a získajte BIDy ako darček!

aktywnosc-4Chcete vedieť viac o Portáli a prečítať si rady, taktiky a komentáre iných Používateľov? Možno sa chcete podeliť so svojimi skúsenosťami alebo povedať nám nejakú zaujímavú príhodu spojenú s dražbou na našom Portáli? Chcete navrhnúť nový typ Aukcií alebo novú službu v Portáli? Navštívte náš BLOG a napíšte svoj vlastný príspevok! Každý uverejnený príspevok bude odmenený kódom na dobitie účtu a môžete získať až 500 BIDov!

Zúčastnite sa našich súťaží a vyhrávajte BIDy

aktywnosc-5Bavte sa spolu s nami! Wellbid.com to sú nielen vzrušujúce dražby ale aj skvelá zábava. Účasťou v našich súťažiach môžete získať drahé ceny a dodatočné BIDy. Pozrite si naše aktuálne Súťaže a vyhrávajte!

 

 

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.