Vratné BIDy a nevratné BIDy

Vďaka BIDom môžete Prihadzovať na Aukciách – ručne alebo pomocou Automatu a kupovať značkové predmety za pár centov. Vnútorná mena Portálu sa delí na vratné BIDy a nevratné BIDy. Prečítajte si, čím sa od seba líšia vratné a nevratné BIDy.

Pri každom prihodení sú z Vášho Účtu odoberané BIDy*. Počet BIDov nutný na vykonanie jedného prihodenia je vždy uvedený na tlačidle „Prihoď“ (napr. „Prihoď x 3“). Aktuálny stav Účtu môžete vždy skontrolovať po prihlásení sa. BIDy delíme na dva typy:

Vratné BIDy:

kupujete v Cenníku v balíkoch
dostávate za výmenu predmetu vyhraného na Aukcii

To práve vratné BIDy sú počas dražby z Vášho Účtu odoberané najskôr. Ako prezrádza už sám názov, vratné BIDy môžete získať späť. Stačí, ak využijete ponuku „Kúp Teraz“ a zvolíte možnosť s vrátením BIDov! Predmet kupujete hneď a my Vám vrátime BIDy!

bidek-300x225Nevratné BIDy:

kupujete na Aukciách v balíkoch
dostávate za komentár k vyhranej Aukcii
vyhrávate v súťažiach
dostávate za príspevok na blog
dostávate za nákupy „Kúp Teraz“

Tieto BIDy dostanete priamo na svoj Účet alebo ich dostanete v podobe kódu na dobitie Účtu, ktoré môžete aktivovať na stránke Cenníka.

 

* BIDy sú jednorázové. Bez ohľadu na to, či Akciu vyhráte alebo nie, raz využité BIDy sa na Váš Účet nevrátia (jedinou výnimkou je využitie „Kúp Teraz“). Bližšie informácie na túto tému si môžete prečítať v Obchodných podmienkach.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.