Výmena predmetu na BIDy

Chcete mať na Účte ešte viac BIDov? Pripravili sme pre Vás neopakovateľnú ponuku! Vymieňajte vyhrané predmety na BIDy – je to dobrá príležitosť na dobitie Účtu!

Ak chcete vymeniť vyhraný predmet na BIDy, vyberte Aukciu a začnite platobný proces. Po kliknutí na tlačidlo „Zaplatiť“ sa Vám zobrazia ponuky výmeny tovaru na BIDy, ktoré boli pripravené špeciálne pre Vás. Možnosť výmenu predmetu na BIDy je veľmi populárna medzi Víťazmi našich Aukcií, preto sa oplatí oboznámiť s ponukou a využiť ju.

Počet priznaných BIDov záleží od niekoľkých činiteľov:

● trhovej hodnoty predmetu a poštových nákladov

● konečnej cene Aukcie

● počtu BIDov využitých na dražbe. Preto ku každej ponuke pristupujte individuálne.

Ak Vám naša ponuka výmeny vyhovuje, akceptujte ju kliknutím na tlačidlo „Vymeniť“ a ak si ešte nie ste istí, môžete ešte zmeniť názor a za predmet zaplatiť.

Výmenou vyhraného predmetu na BIDy neplatíte konečnú cenu Aukcie, ani poštové náklady. Nedostanete tiež predmet vydražený na Aukcii. Nebudete tiež môcť vystaviť komentár. Získate však dodatočné BIDy, ktoré budete môcť využiť v ďalšej dražbe. Nikdy neviete, kedy sa Vám zíde dodatočné dobitie. Prečo by ste ho mali nevyužiť, keď na to máte šancu? Nie je vylúčené, že BIDy z výmeny Vám pomôžu pri nie jednom víťazstve. Určite sa nájdu Aukcie, počas ktorých budete chcieť využiť dodatočné BIDy.

BIDy pochádzajúce z výmeny vyhraného predmetu automaticky dobijú balík vratných BIDov na Vašom Účte.

wymiana

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.