Limity vyhratých Aukcií

Na Portáli wellbid.com platia limity vyhratých Aukcií. Slúžia na to, aby mali všetci Používatelia rovnakú šancu na víťazstvo. Týkajú sa tak Aukcií s predmetom, ako aj balíkov BIDov. Limity víťazstiev umožňujú férový a rovnomerný boj.

Aukcja-z-przedmiotemV priebehu 30 dní, s dôkladnosťou čo do hodiny (720 hodín), môžete vyhrať maximálne 5 Aukcií s predmetom. Nákupné poukážky Amazon sa tiež počítajú ako predmety. Limit 30 dní sa počíta pre každú Aukciu zvlášť. Aukcie môžete vyhrávať systematicky alebo vyčerpať celý limit jedného dňa. Stratégia draženia záleží iba od Vás. Pamätajte však, po 5 vyhratej Aukcii nebudete môcť dražiť predmety až do uvoľnenia sa limitu (až prejde 72 hodín od vyhrania prvej Aukcie). Medzičasom môžete každý deň dražiť Aukcie s balíkmi BIDov.

Aukcja-z-pakietem-BIDV priebehu jedného dňa (24 hodín) môžete vyhrať 1 Aukciu s balíkom BIDov. Ak sa v tom čase zúčastňujete niekoľkých Aukcií tohto druhu, vyhranie prvej z nich bude mať za následok zablokovanie možnosti účasti na ostatných. Ďalšia príležitosť draženia na Aukcii s balíkom BIDov bude až po uplynutí 24 hodín od posledného víťazstva. Medzitým sa môžete zúčastniť Aukcií s predmetom (ak ste ešte nevyčerpali limit 5 víťazstiev).

Opcja-Kup-TerazLimit vyhratých Aukcií sa nedá žiadnym spôsobom zväčšiť. Tie isté limity platia pre všetkých Používateľov Portálu. Do limitu vyhratých Aukcií sa nepočítajú výlučne predmety kúpené pomocou Kúp Teraz“.

 Aktuálny stav limitov môžete skontrolovať po prihlásení sa na Portál.

Author: bernard

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.