Vyhrali ste Aukciu? Pochváľte sa!

Práve ste prevzali z rúk doručovateľa zásielku s predmetom vyhraným na wellbid.com, ktorý ste vyhrali len za pár centov. Je to znamenie. Najvyšší čas získať dodatočné BIDy! Napíšte komentár a pošlite svoju fotografiu s vydraženým predmetom a my Vám priznáme dodatočné BIDy.

Komentár môžete pridať po obdržaní predmetu. Prejdite do záložky Môj Účet. Vedľa vyhranej Aukcie nájdete tlačidlo „Komentár“.

komentarz-300x200Čím bude fotografia zaujímavejšia, tým väčšiu šancu na publikáciu má Váš komentár. Rozmer fotografie nesmie prekročiť 100 kB. Čakáme predovšetkým na fotografie, na  ktorých bude Víťaz s produktom. Ukážte, ako veľmi sa z výhry tešíte. Nemusíte pózovať, ukážte napríklad, ako využívate svoj nový predmet. Buďte originálny. Možno Vám prišla na  myseľ neštandardná aranžácia? Zmeňte pozadie, aby ideálne ladilo vydraženou konzolou, dronom alebo iným predmetom.

Pri písaní komentára porozprávajte o svojich pocitoch, ktoré ste mali pri dražení na Aukcii. Určite sa stalo niečo, čím by ste sa chceli s inými Používateľmi podeliť.  Napíšte, ako veľmi sa Vám výhra páči. Vydražili ste ho za nízku cenu? Nemusíte sa ponáhľať. Na pridanie komentára máte až 60 dní! Čím rýchlejšie to spravíte, tým rýchlejšie dostanete  dodatočné BIDy. Buďte kreatívny a prekvapte nás. Za každý uverejnený komentár priznáme až 200 BIDov!

Pri pridávaní komentára buďte pozorný, pretože raz poslaná fotografiu a komentár nebudete už môcť zmeniť. Dôkladné informácie nájdete Podmienkach Umiestnenia Komentárov.

Ak ste vydražili balík BIDov alebo Nákupnú Poukážku Amazon, nebudete môcť komentár pridať. Preto Vás pozývame do ďalšieho draženia. Keď Vám bude doručený super televízor alebo smartfón vyhraný na našej Aukcii, nezabudnite pridať komentár s fotografiou. Takéto chvíle radosti sa určite oplatí zachytiť na fotke.

Author: bernard

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.