Chatujte na Aukciách

Využili ste už niekedy chat počas aukcie? Nie? Najvyšší čas to zmeniť! Chatujte s protihráčmi a podeľte sa svojimi skúsenosťami na aukciách.

Táto možnosť Vám umožňuje naviazať kontakt s inými účastníkmi Aukcie. Môžete si vyberať spomedzi mnohých šablón, ktoré boli pripravené pre potreby rôznych príležitostí. Môžete si napríklad vybrať: šťuchance, pozdravy, žarty, oznámenia… Medzi humoristické výmeny názorov sa ideálne zaraďujú bojovné, vysmievanie a nadávky. Pripravili sme tiež veľa originálnych smajlíkov, ktorí ukážu, čo si v danej chvíli myslíte.

[pullquote] Táto možnosť Vám umožňuje naviazať kontakt s inými účastníkmi Aukcie.[/pullquote]

Zapojenie sa do chatu, tak ako aj nastavenie Avataru, je dobrým spôsobom na spoznanie iných Používateľov Aukcie. To však nie je všetko… Kto to vie, možno sa Vám práve na chate podarí odhaliť protihráčovu stratégiu? Okrem toho, rozhovor počas dražby určite zdvihne emócie. Za 2 BIDy sa môžete podeliť svojimi skúsenosťami alebo pogratulovať protihráčovi k vyhraniu Aukcie.

czatChatovanie tiež môže byť súčasťou dražobnej stratégie. Nie je vylúčené, že vhodne zvolené strašiaky či vychvaľovanie prinútia aspoň jedného protihráča rezignovať z ďalšieho boja. Jednou z výhod virtuálneho rozhovoru je to, že každý vpis sa dá interpretovať na niekoľko spôsobov. Hrozivo znejúci šťuchanec: Chceš prísť o veľa? Tak len poď do toho… môže byť nevinnou vyhrážkou – Používateľovi sa končia BIDy, preto sa pokúša odhovoriť iné osoby od draženia. Použitím žartu: Rýchlo to ukončite, šéf sa sem hrnie, sugerujete, že dražíte v práci. A odpoveďou: No, no…Snívaj ďalej ukážete svoju odhodlanosť a chuť bojovať.

Chat nájdete na každej Aukcii pod fotografiou draženého tovaru. Svoju výpoveď môžete určiť pre všetkých účastníkov dražby alebo iba jednému z nich. Využite dodatočnú možnosť zabaviť sa a chatujte s Používateľmi!

Author:

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.