Fúzy

Dnes by som sa s Vami rád podelil mojimi skúsenosťami po vyhranej aukcii. Popíšem Vám situáciu: môj otec sa neznášal holiť. Jeho veľké fúzy a brada sa nedali nevšimnúť. Fúzatá brada nie je ničím zlý, treba sa však o ňu starať, pristrihovať. Mať nad ňou proste kontrolu. Môj tatko ale takto neuvažoval, nechal ju rásť až vyzeral ako z pralesa. Nedal si dohovoriť. Dráždilo to mňa aj iných členov rodiny, hlavne moju mamku. Tvrdila, že sa občas za neho až hambí. Jedného dňa, keď som jej vysvetľoval princíp stránky, poprosila ma, aby som jej ukázal nejaké aukcie. Chcela si založiť účet a vyskúšať vyhrať niečo pre seba. Chcela sa však najprv presvedčiť, že to má význam. Veľmi sa jej páčil sortiment elektroniky, aký wellbid ponúka a účet si zriadila. Jedného dňa, keď prehliadala nové aukcie, všimla si zastrihovač na holenie fúzov.

Zavolala ma a spýtala sa, či by som jej nepomohol v aukcii. Veľmi chcela túto vecičku vyhrať a darovať ju môjmu otcovi. Samozrejme, nápad sa mi veľmi zapáčil. Názor na otcovu bradu sme mali podobný a tak hor sa na aukciu so zastrihovačom. Nebudem Vám klamať, boj bol ťažký. Mali sme viacerých protihráčov, ale vyhrali sme. Už sme pomaly strácali nádej, ale podarilo sa vyhrať skoro v poslednej chvíli. Málo chýbalo a boli by sme bez bidov. Keď už nám bol zastrihovať doručený, a prišiel veľmi rýchlo, mamka dala darček otcovi.
Zo začiatku bol veľmi skeptický a vôbec nechcel o zastrihovaní počuť. Ale mamka má naňho svoje spôsoby a nakoniec sľúbil, že to aspoň skúsi. No a začal ho používať pravidelne. Hurrá. Pravdupovediac, nechce nám povedať odkiaľ tá zmena názoru, no mamka má na to svoju teóriu. Vraj sa mu zapáčilo to, že strojček  je moderný a bezbolestne holí. 

Želám Vám, aby sa aj vaše aukcie šťastne skončili.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.