Ako ušetriť na vianočných darčekoch?

Už je to skoro tu, zase po roku sa nám blížia Vianoce a s tým spojené starosti s prípadnými nákupmi darčekov pre našich známych. Každý z nás to veľmi dobre pozná, pretože nie je nad to zháňať darčeky na poslednú chvíľu. Koľkokrát sa vám určite stalo, že vec, ktorú ste hodlali kúpiť dokonca zdraželi či úplne vypredali a tak ste mali o zábavu prakticky postarané. S prevádzkou stránok wellbid však tento problém nebudete mať, pretože Vám ponúkajú nespočetné množstvo položiek, ktoré v prípade ich výhry môžete veľmi výhodne získať pre vašich blízkych. Na výber máte snáď zo všetkých možných kategórií, ktoré snáď uspokojí naozaj úplne každého. Ak predsa len by ste niečo nenašli, tak sa ponúka napríklad poukážky na amazon, ktoré nechajú možnosť výberu priamo pre obdarovaného.

Ak však chcete za darčeky na tieto vianoce naozaj ušetriť, tak je určite potrebné dodržať pár nasledujúcih pravidiel, ktoré najmä pri používaní servise wellbid veľmi dôležité a rozhodujúce.

1. Určite zabudnite na nákupy v decembri, pretože takýto nápad dostanú tucty ľudí a servis wellbid potom bude doslova preplnený jeho účastníkov a tak darčeky nemusí vyjsť zas tak veľa výhodne. Takže prvá veľká rada pre vás začnite s nákupmi teraz, pretože máte na to naozaj najvyšší čas.
2. Vyberajte starostlivo položky, o ktoré máte záujem, pretože sa naozaj väčšinou neoplatí púšťať sa do niečoho, kde už len štatisticky vychádza, že potrebujete viac kreditu, že máte vy na účte, takto akurát premrháte svoje všetky šance získať niečo pekného pre vaše známe.

3. Nevysedávejte tu stále, určite sa oplatí dať si napríklad po hodine aj menšie pauzu, určite vám nič neunikne, aukcie prebiehajú stále a presedieť celý deň pri wellbidu a potom nakoniec byť ešte sklamaný, kvôli toho, že ste vec nezískali, vám určite dobrý pocit nezíska.

4. Posledné a podľa mňa najdôležitejšie pravidlo premýšľajte ako urobíte ďalšie predĺženie napr vášho automatu, či prihadzovanie, lebo naozaj sa neoplatí prebíjať sa s ďalším zúfalcom, ktorý sa práve rozhodol získať danú vec za každú cenu aj niekoľkonásobného preplateniu, to sa potom neoplatí a prídete tak akurát na mizinu, nič nezískate a pravdepodobne dokonca prestanete tento server používať, čo by bola určite škoda

Toľko moje rady, snáď vám pomôžu 🙂  

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.