Neuveriteľné!? A predsa!

Nikdy som nič nevyhral, bol som veľmi skeptický čo sa týka stránok tohto druhu. Prečítal som si však rôzne vpisy, fotografie šťastných výhercov spravili svoje a stránka ma zaujala. Pomaly som začal veriť tomu, že to všetko má zmysel. Po dôkladnej analýze statutu a hodinách sledovaní aukcií /je to dosť napínavé aj keď nie ste priamym účastníkom aukcie/ rozhodol som sa skúsiť to, aj keď mi niečo hovorilo, že sa to nepodarí. Kúpil som si balík, k dispozícii som mal malý kredit a tak som sa rozhodol prihadzovať tak okolo 1 v noci, keď tu už bude menej užívateľov. Som však netrpezlivý a nevdržal som. Nastavil som automat na nákupnú poukážku. Prišiel som o všetky BIDy… Nedal som sa však, kúpil som ďalší balík. 

Teraz som už prihadzoval skoro nad ránom. Začal som parfémom, prihadzovalo sa jedným BIDom. Dvadsiata sekunda aukcie a tu 4 automaty. Pomooooc! Nechal som to tak. Dosť ma prekvapilo, že uprostred noci tu draží toľko osôb. Zostalo mi posledných 20 BIDov.

Dosť zarmútený som klikol len tak na „Prihodiť“ na aukcii s fotoaparátom. A čo nevidím??? Vedľa nápisu UKONČENÁ môj login! Vyhral som prvý krát v mojom živote. Skákal som od radosti. Chcel som výhru vymeniť na ďalšie BIDy ale nakoniec som to neurobil. Chcel som si ho nechať na pamiatku. Od tej chvíle som stálym hráčom a návštevníkom stránky. Foťák prišiel domov veľmi rýchlo a je priam úžasný. Oplatí sa hrať! 
Netraťte nádej po prvej prehre. Častokrát je výhra na dosah ruky.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.