Najlepšie stratégie na Wellbide

Ak práve čítate tento riadok, tak verím, že už len nadpis tohto článku vás určite veľmi zaujal. Koho by tiež nie, získavať veci za cent chce určite každý a akonáhle je niečo výhodné, tak sa do toho väčšinou hrnú úplne všetci. V tomto článku vám prezentujem moju stratégiu, ktorú osobne používam reálne na svojom wellbid účte a osvedčila sa mi ako dosť úspešná na malé dodatky, ktoré tu popíšem v tomto článku.
Jadrom celej stratégie je samokontrola a taktiež predbežné plánovanie. Znamená to teda, že pred tým, než začnem reálne prihadzovať, si pozriem, čo by ma na servise wellbid zaujalo a potom to pár dní sledujem a vyhodnocujem, koľko bidov a akú přihazovací stratégiu najlepšie zvoliť, aby som bol úspešný a vytúženú vec vyhral.

Potom si stanovím plán, v ktorom si vopred ako vstúpim do aukcie, poznamenám, koľko finančných prostriedkov som ochotný zo svojho wellbid účtu na túto vec minúť a tiež prípadné ďalšie dodatky. Dôležité je všetko premyslieť ešte než ste v hre, pretože potom vás ovplyvňujú hlavne emócie, ktoré vám spôsobia jedine vymazanie vašich bidov a žiadnu výhru.

Vďaka tomu, že si vopred všetko plánujem a obmedzujem vydané bidy nebijem sa do poslednej chvíle, pretože viem, že sa to potom neoplatí, tak som získal celkovo 4 vyhrané položky za dobu približne jedného mesiaca, čo je síce pekné, ale ani jednu som si nenechal poslať všetko som vymenil za bidy v ilúzii, že by som mohol vyhrať, konečne niečo väčšieho, ako napr tablet / pc / volant pc apod Konkrétne včera teda nastal deň, kde som sa zúčastnil svojej prvej hodnotnejšie aukcie tentoraz bola hodnota niečo okolo 4000 Sk ale bohužiaľ vstupoval som impulzívne a len základe štatistiky daného predmetu, čo bola najväčšia chyba čo som kedy urobil. V štatistike sa uviedlo, že za posledný 10 aukcií nebolo za predmet vydaných viac ako 1000 Sk, rozhodol som sa teda vložiť pre istotu dvojnásobok a ísť do toho. Výsledok je teraz taký, že vďaka tomu, že som tak slepo veril štatistikám nemám teraz nič ani bidy, ani vytúžený predmet.
Z toho teda plynie jedno veľké ponaučenie nehrajte impulzívne a základe štatistík, síce je pekné, že pár ľudí zaplatilo len 100 Sk, ale štatistika nie je základ úspechu ona iba hovorí o minulosti a nikdy neviete čo v budúcej aukcii nastane. Prirovnal by som to k obchodovaniu s akciami, taktiež sa predsa nedá predpokladať vývoj ceny základe minulosti, takže pozor to, je to síce lákavé ale určite to nie je vhodná pomôcka!!!  

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.