ZačiatoKonca?

Zdravím, po dlhšom čase som sa rozhodol znova prispieť článkom, v ktorom sa chcem s vami podeliť o svoje postrehy. Aj keď sa tu v posledných dňoch veľmi nezdržujem.  Mám veľa povinnosti a vo voľnom čase radšej uprednostním iné aktivity.  Avšak po chvíli strávenej na stránke je vidieť opäť niekoľko zmien. Niektorí z vás to možno nebadali, iní si to všímajú už dlhšie, no určíte sa to odzrkadľuje alebo ešte len odzrkadlí  na aktivite stránky.
Ako som už načal, v dnešnom blogu sa chcem venovať otázke čí stráca web wellbid.com na popularite? Príspevok bude venovaný hlavne administrátorom stránky a pravdaže aj vám milí čitatelia, aby ste mali popri aukciách o čom rozmýšľať. 

Chcem vám uviesť pár dôvodov, prečo si myslím, že stránka stráca na obľúbenosti. Pre majiteľov je to takmer len o biznise, ktorý nemôže trvať navždy a musí sa niečo zmeniť. Ani sa im veľmi nečudujem, lebo my ľudia sme už raz takí, že ak niečo máme alebo dosiahneme, neuspokojíme sa s tým a chceme viac a viac. No ako sa hovorí, lepší je vrabec v hrsti, ako holub na streche. Tak aj administrátori by mali porozmýšľať, čí sa neuspokoja s menším biznisom a tak web ostane dlhodobo pre ľudí veľmi lákavý. Uvediem aj pár konkrétnych príkladov, podľa ktorých si myslím, že prevádzkovatelia eliminujú možnosti dostať sa ľahko k bidom alebo hotovým peniazom na účte Paypal.  Podľa mňa to začalo už dávnejšími zmenami v dobíjacích kupónoch, ktoré sa premenili na menej lákavú nákupnú poukážku. Taktiež vymizli aukcie s balíkom bidov, ktoré sa mohli dostať až k hodnote 30 000 bidov. Súťaž Traf 100, 10 alebo 1000 bidov, bola ďalšou možnosťou zisku bidov skoro zadarmo.  Číže my bideri, máme stále menej a menej možností dostať sa k nim svojou šikovnosťou. Ak ich už získame pri písaní blogov alebo výhrou balíka 100,500 alebo 2500 bidov je to stále málo, aby sme mohli rozmýšľať o najhodnotnejších výhrach. Tak nám ostanú tie nižšie výhry a k novému notebooku, TV alebo smartphoneu sa dostanú tí, čo naozaj zainvestujú na nákup bidov. 
Dlhšie si už všímam, že na blogu to tak nežije ako niekedy, keď pravidelne každý deň bol publikovaný nový príspevok. V poslednom čase sa tam objavia do týždňa maximálne tri, číže súťažiaci strácajú motiváciu prispievať, keďže odmena je stále rovnaká a bidov na výhru je treba stále viac a viac. 
Napriek týmto zmenám, stále ostali na wellbid.com možnosti, vďaka ktorým ľudia budú denne navštevovať web a pokúšať sa vyhrať svoje vytúžené aukcie. Avšak počet súťažiacich nebude rásť ako v predošlých mesiacoch, pravé naopak. Podľa môjho názoru mnohí stratia záujem ďalej bidovať.  Dúfam, že bol tento príspevok hodnotný a že v budúcnosti opäť uvidím nejaké pozitívne zmeny. Prajem všetkým pekný letný deň a veľa bidov. 🙂

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.