Ach to vyhrávanie

Ako vyhrať aukciu? Už nejaký čas sledujem stránku wellbid.com a pýtam sa sám seba, či existuje nejaké geniálne riešenie, ktoré by pomohlo k výhre? Existuje univerzálny spôsob, vďaka ktorému by bola aukcia na 100% moja? V skratke Vám opíšem moje postrehy. Myslím si, že draženie tzv „techlogických noviniek” sa neopláca. Vezmime si napríklad Samsung Galaxy S4. Počet spotrebovaných BIDov siaha nenormálych cien a my chceme predsa ušetriť koľko sa len dá. Taký je zámer. 
Ale – no veď práve… 
Veľmi ľahko sa dá postrehnúť, že s uplývajúcim časom a každou ukončenou aukciou, cena trochu padá dole. Samozrejme, sú aj výnimky. Avšak výnimky tvoria pravidlo 😀

Preto trošku popremýšľajte. Nebolo by lepšie dražiť vec trochu lacnejšiu ako napríklad S3, S3 mini alebo HTC? Osobne si myslím, že v tejto kategórii máme väčšiu šancu na výhru a radosť z výhry bude tá istá. 
A teraz téma – ako dražiť? Prihadzovať do konca, bez ohľadu na to, koľko bidov z účtu ubudne? Moja taktika – na tzv hyenu. Čakám, až sa cena na aukcii vyšplhá na určitú sumu a keď už iní využijú dosť kreditov, vchádzam do hry ja. Pri účasti na aukciách wellbid.com však musíte pamätať na jedno – nikdy si nemôžete byť úplne istý výhrou. Stačí však mať trochu rozumu a môžete uloviť naozaj krásne kúsky. Veď nové predmety , rovno z obchodu, dostanete tak lacno – niekedy len za 1% trhovej hodnoty. Tie emócie za to stoja.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.