Lesk a bieda wellbid.com

Zdravím všetkých verných čitateľov nášho blogu. Dnes si rozoberieme náš obľúbený portál vo všeobecnosti. Pozrieme sa na pozitívne a negatívne tváre tejto stránky. Uvidíme čo sa z nej vykľuje. 
Túto stránku mám veľmi rád pretože mi prináša veľa pozitívnych chvíľ. Strávil som na nej skutočne veľa času. Popritom som sa veľa naučil, veľa si zaznamenal do svojej pamäte. Rozhodol som sa teda napísať niečo o kladoch a záporoch wellbid.com. Na tejto stránke si cením, že dávajú možnosť vyhrať naozaj každému. Keďže všetci máme rovnaké podmienky na hranie.

Taktiež máme všetci limity na mesiac. Keby bolo veľa šikovnejších od nás aj tak máme nádej pretože týmto šikovným sa rýchlo minú limity. Ďalší rafinované zariadenie, ktoré sa dá ľahko zneužiť sú automaty. Ja som jeden z tých hráčov. Automaty potrebujem, pretože nemám veľa bidov a musím sa snažiť vyťažiť z toho mála čo najviac. To znamená, že nastavím automat na nejaký nezaujímavý predmet kde sa dvaja bijú. Nastavím automat a čakám či sa niekto pridá. Konečne ukážu automaty a som tam sám vtedy už som si na 80% istý, že výhra je moja.
Aj tých málo bidov, ktoré mám som získal svojou šikovnosťou a nedám na nich ani cent, pretože by to pre mňa bolo nevýhodné. Okrem tých prvých kúpených 600bidov som ostatné získal iba písaním, dovoľujem si povedať, celkom rozumných blogov. Nieže by som si nejaké tie bidy nemohol kúpiť ale uvedomujem si, že viac získam písaním a taktiež sa pripravujem na písomnú časť maturít. Napísal som už toho veľa. Získavam nielen bidy ale aj skúsenosti preto patrí stránke wellbid.com moje veľké „Ďakujem“. Nechcem tu písať, čo všetko mi táto skvelá stránka dala, chcem len povedať, že keď ešte váhaš či sa registrovať alebo nie, tak už neváhaj poď to toho nič nestratíš. Pre túto stránku je ten pravý jednoducho každý. 
Krása tejto stránky sa skrýva v jednoduchosti. Jasné pravidlá uložené na viditeľnom mieste ti zaručia dostatok pravdivých informácii z prvej ruky. Korektnosť ti ukážu blogeri. Povzbudím ťa môžem aj ja, no myslím, že to by bolo o ničom. Povzbudiť ťa môžu hlavne zaujímavé predmety, ktoré sa neustále dopĺňajú o úplne novinky – hlavne z oblasti technológii. Stránka tiež nezaostáva ani v dizajnovej oblasti. Náš portál si každú chvíľu môžeme všimnúť v novom šate. Renovácie sú často spojené s inováciami jadra stránky, čo sa týka: štatistík, časových rozdielov medzi aukciami, komentármi… Inovácie nenahrávajú do karát starým, zabehaným hráčom. 
 Prostredníctvom dômyselne kladených reklám sa stránka dostáva vždy viac a viac do povedomia širšiemu počtu ľudí, čo ma za následok rozdelenia výhier viacerým ľuďom, ťažšie získanie vytúžených predmetov, väčšie zisky pre server. 
Dúfam, že som vám pomohol získať pár informácii o stránke. 
S pozdravom Pán Bloger.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.