Robte si dražením radosť!

Srdečne zdravím všetkých „závislákov-wellbidákov“.

Som len niekoľkotýždňovou členkou, ale som plná dojmov s ktorými sa musím podeliť aj s Vami. Ako nová registrovaná Používateľka som si kúpila prémiový balík bidov a mohla som začať naostro. Nevedela som, ako to poriadne beží a tak som prihadzovala takmer na všetky začínajúce aukcie. A čuduj sa svete, behom dvoch dní, dve vyhrané aukcie. Stačili mi dve-tri prihodenia a bolo to! Neuveriteľné!!! Za pár centov hneď parfém a následne hra k playstation.

Lenže…. parfémov mám plnú kúpelňu a playstation nevlastním, preto som hnaná vidinou veľkej výhry, napr. mobilu či televízora, vymenila svoje výhry za ďalšie bidy. Bidy sa veľmi skoro minuli…ach jaj.
Kupovala som stále ďalšie a ďalšie, až som zistila, že celá moja materská je preč!!!! Pomóóóc… Začínala som pochybovať o mojom duševnom zdraví. Veď to nie je normálne. Tak som sa rozhodla ísť na to s rozumom.

Vyhliadla som si len jednu aukciu, v ktorej som chcela uspieť a draženú vec som aj skutočne chcela vidieť u nás doma. Nahodila som automat a čakala čo sa stane….. Bohužiaľ, niektorí ľudia majú viac peňazí, ale aj menej rozumu, keď dražia niektorú vec až do vlastného mínusu. Musím povedať, že tento úspech ma neodradil a pokúsila som sa znovu o výhru danej veci a po zaujímavom boji sa mi to konečne podarilo, jupííí. O dva dni zvonil kuriér pri dverách a môj syn je šťastím bez seba.

Po týchto mojich skúsenostiach viem, že šťastie a rozum sú dve odlišné veci, ale nepokúšať šťastie je proti rozumu.

Všetkým úprimne držím palce, aby sa im splnil nejaký ten sen, ale osobne si myslím, že zarobiť tu nie je vôbec ľahké. Na svoju vypočítavosť už doplatili mnohí, preto navrhujem zamyslieť sa nad mojimi riadkami a brať aukcie ako príjemné spestrenie života. Teším sa na budúce…

Author: wellbid

Share This Post On

1 komentár

  1. prepácte za nespisovnost mojho príspevku – pred 5 dnami som zacal mne sa to hrozne zapácilo ale zatial som len pozeral aukcie ale od pondelka by som chcel zacat na aukciách jednu vec by tam este mohli dat polozky pre sport to by isto privitalo na stránke zopár dalsich ucástnikov a prosim odpovedzte mi neviem na to prist ze ako – takto je vipisané : cena s DPH, bez nákladov na dopravu a podtym :Náklady na dopravu 10 € hradí víťaz aukcie. tomu akor treba teraz rozumiet platim alebo neplatim ?…… ale inác je to fajn stránka a ja by som najradsej chcel ziskat ps vita otom uz snivam od vtedy ked vysla na trh 🙂 dúfam ze sa mi to podari ziskat velmi lacno 🙂 dakujem za vytvorenie tejto stránky :-). s pozdravom logitech12

    Odpovedať

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.