Veľká radosť :), ale aj sklamanie :(

Zdravým všetkých užívateľov, bloggerov a iných priaznivcov stránky wellbid.com.
Dnes by som sa chcel podeliť s mojou čerstvou skúsenosťou. Zase raz pozitívnou, ale aj keď aj s trošku negatívnou, ktorá ma dosť naštvala, sakra :D.
Dnes ráno mi prišli BIDy za príspevok, ktorý som nedávno napísal, nebolo tomu až tak dávno. Konkrétne ho ohodnotili na skvelých 400 BIDov, čo ma veľmi potešilo a bral som to ako pochvalu za napísaný príspevok. Tento kódik som si hneď dobil a už som konečne nemal na konte nulu, ale pekne mi tam svietilo 400 BIDov. Hodinku som tak rozmýšľal, čo s touto odmenou idem robiť a čo by som chcel vyhrať. Dnes ráno to tu vyzeralo trošku biedne, pretože všetky výhry s min. časom do konca boli už povyhrávané a jediné, čo mi zostalo, boli drahé výhry o ktoré sa bilo veľa veľkých hráčov.

Tak som si povedal, že bude strata času a samozrejme zbytočná strata BIDov. Radšej som počkal, vypil som si v kľude rannú kávičku a pritom som nenápadne sledoval stav aukcií a vyčkával som na ten moment, kedy zaútočím a vyhrám niečo skvelé.

Prvé čo som okúsil bola aukcia, v ktorej som mal možnosť vyhrať Lego. Predsa som strýkom a určite by táto výhra moje krsniatko potešila. Tak som nastavil autom, pretože sa všetko zdalo priaznivé v môj prospech, ale po chvíli prišlo trpké zistenie, že o to má záujem viac ľudí ako som ja v tej chvíli očakával. Pomyslel som si, že čo som to spravil, automat nastavený na 45 prihodení, pokašlal som to a zbytočne som si minul 135 BIDov. Ale nič sa už nedá robiť a musím sa s tým zmieriť, pomyslel som si. Chvíľku som znovu pozoroval, čo sa v aukciách nachádza a vyhliadol som si svoj cieľ a rozhodol som sa o tento predmet hrať bez automatu. Začal som ručne prihadzovať. Jednalo sa o aukciu, kde hlavnou výhrou bol držiak na mobil Samsung, ktorý si môžete dať do auta. Stačili mi smiešne 4 prihodenia za 12 BIDov a úspešne som si tento predmet vybojoval s jedným užívateľom, ktorý sa zo začiatku síce zdal, že sa bude tejto aukcie držať zubami nechtami, ale tomu tak nebolo. Za okamih mi prišla správa, že som sa stal šťastným výhercom aukcie a ja som sa tak mohol tešiť znovu z výhry.

Chvíľu som rozmýšľal, čo urobím s výhrou. Či si ju zamením alebo si ju kúpim. Nakoľko mobil Samsung nemám, ale vlastním inú značku mobilu, rozhodol som sa, že si výhru zamením. Ale tu nastala znovu otázka, či za BIDy alebo za dobitie účtu PayPal. Ponuka bola zameniť za cca 350 BIDov alebo zameniť za 11 EUR. Dlho som rozmýšľal, za čo to zamením, pretože mi na účte zostávalo stále niekoľko BIDov a prírastok o 350 BIDov za vyhranú aukciu by bol pekný. Napokon som sa predsa len rozhodol za dobitie účtu PayPal a tak som si pripísal na konto 11 EUR. Predsa len, keď si výhru zamením za tak málo BIDov, je menšia šanca, že niečo vyhrám v inej aukcii. Nemám na účte tisíce BIDov ako niekto iný. Ale keby áno, to by sa už vyhrávalo o sto šesť. To už je iná liga, čo vám poviem.
Na konte mi teda zostávalo cez 250 BIDov. Chcel som iba tak vyskúšať, že sa pokúsim vyhrať niečo drahé a pekné. Mobil Samsung, čo bol akurát v aukcii. Nastavil som automat, pretože to nevypadalo, že tam bude veľa ľudí. Ale opak sa stal pravdou a bolo ich tam skoro 10. Hlavu som mal v smútku, že som znovu prišiel o 135 BIDov. Zbytočne a len kvôli mojej nerozvážnosti. Tak mi ešte niečo zostalo a tak som sa zahľadel do grilu čo bol v ponuke a akonáhle som išiel prihodiť, pretože sa oň veľa ľudí nebilo, stalo sa niečo neuveriteľné. Ani som nestihol kliknúť a aukcii bolo koniec. Vyhral jeden užívateľ, ktorý prihadzoval ručne a nemal ani nastavený automat. Ani on, ani nikto iný. Dokopy tam bolo asi 5 prihodení a jemu sa pošťastilo a stal sa výhercom. Poslednú hŕstku BIDov som minul na voňavku. Samozrejme, neúspešne...
Takže toto je moja čerstvá skúsenosť a dúfam, že vám niečo napovie v tom, ako si máte veľmi dobre rozmyslieť, do akých aukcií sa máte púšťať, ak nie ste šťastným majiteľom obrovského množstva BIDov. Lebo podľa môjho názoru, inak nemáte šancu niečo skvelé vyhrať.
Dnes sa s vami lúčim a dúfam, že môj najbližší príspevok bude znovu o skvelej skúsenosti z výhry nejakej aukcie, ktorú som vyhral za BIDy z tohto príspevku.
Želám veľa pekných výhier a veľa trpezlivosti. Majte sa 🙂

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.