Ozveny 1. vlna 2. časť

Zdravím všetkých verných čitateľov blogu. V tejto mojej druhej časti prvej vlny Ozvien, by som chcel ešte dokončiť rozoberanie témy: Prečo sa oplatí administrátorom welbid.com spravovať stránku. Táto druhá časť bude zameraná hlavne na nás bidujúcich. Bude to veľmi zaujímavé, hádam sa nikto neurazí.
Na začiatku si určime nejaké základné kategórie bidujúcich
  • (S)Prostý bidujúci ľud (ekvivalenty: majúci 100%-ntnú taktiku, začiatočníci, nikdy neprehrávajúci, chvíľkoví šťastkovia, nadšenci). 
  • Bohatí 
  • Blogeri 
(S)Prostý bidujúci ľud: Sú to hráči, ktorí stále vedia čo robia, majú celú situáciu pod kontrolou a majú veľkú nádej aj pri stave účtu tzv. posledné šupky. Táto kategória hráčov sa vyznačuje predovšetkým chytrým zmýšľaním a vysokým kvocientom inteligencie. Okrem týchto vlastností majú aj veľkú dávku dôverčivosti. Príklad: prečítajú si blog o tom, že treba vydržať a výhry sa im samé začnú hrnúť na účet. Krutou pravdou však je niečo iné… Často krát ich vidím na každej aukcii, ale iba chvíľku. Potom sa vzdajú a bidy im odtečú ako voda. Následne idú na blog a naberajú nové informácie a „inšpiráciu“. Povzbudení blogermi si nakúpia nové a nové bidy, až kým vyčerpaná peňaženka poväčšine ich rodičov ako ich vlastná nepovie DOSŤ 
Bohatí: Šťastie pre wellbidy.com. Stále sa nájdu aspoň dvaja či traja, našťastie nikdy nie iba jeden. Keby bol sám, bral by všetko, ale keďže je ich viac a všetci majú rovnaké egá a túžby, tak sa stretávajú v rovnakých aukciách a navzájom sa bijú. Takto akoby si kradli bidy. Pritom, keď už majú toľko peňazí na bidy, vôbec nemusia isť po tých najvyšších cenách. Úplne by stačilo, keby vyhrávali tie malé ceny, ktorými by si nazbierali dostatok peňazí na kúpu danej veci v kamennom obchode. Od (s)prostého bidujúceho ľudu sa teda líšia len množstvom peňazí. 
Blogeri: Majú túžbu pomôcť stránke, pretože dostanú bidy v podstate zadarmo. Vedia, že lichôtky sa páčia každému a ich blog bude lepšie ohodnotený. Do tejto skupiny patria ľudia, ktorí často nemajú veľa bidov a týmto vlastne pomáhajú rozbiehať aukcie. Pre prevádzkovateľov stránky sú vždy prínosom a potrební. 
Ďalšou podstatnou časťou aukčnej stránky sú aktualizácie: Po určitom čase vždy na našu obľúbenú stránku naskočia inovácie. Kvôli čomu asi? Myslíte, že sa naši administrátori nudia a pre dobrý pocit sa snažia skrášliť stránku a dopomôcť hráčom k výhram? Práve naopak. Niektorí z nás skutočne dokážu vymyslieť taktiky, ktorými dokážu vyhrávať. Najprv malé veci, to je ešte nepovšimnuté. Neskôr väčšie a väčšie veci a to sa už prestane páčiť prevádzkovateľom stránky a prostredníctvom inovácii sa snažia tieto všetky taktiky eliminovať. Samozrejme po týchto inováciách sa im zisky opäť zvýšia. Tak toto je skutočný blog o tom, prečo sa oplatí spravovať túto stránku. Dúfam že sa vám páčil. Ešte vám chcem popriať pekný, slnečný deň plný výhier. 
S pozdravom Pán Bloger.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.