Mont Ventoux

Zdravím všetkých čitateľov nášho blogu. Wellbid.com nám krásne profituje a my by sme chceli zarábať s ním. Vyhrávať veľké veci – to sa častokrát nedá a musíme sa postupom času prepracovať, až k tej najväčšej výhre, ktorú chceme. Pre mňa je to nový Samsung S4. 
Momentálne je vo svete cyklistiky najfrekventovanejšia téma Mont Ventoux. Každý pán cyklista by chcel byť na Mont Ventoux prvý. Je to maximálny prestíž, pocta pre každého cyklistu. Na počesť tohto slávneho kopca som sa rozhodol aj ja napísať nejaký krátky blog, aspoň pár riadkov. Tento kopec nie je len kopec. Je to symbol vytrvalosti, odhodlania, celoživotnej snahy, cieľavedomosti, sebavedomia a mnoho ďalších ekvivalentov. Myslím, že sa to podobá na našu hru s bidmi. Každý z nás chce predsa vyhrať aukciu byť prvý, ukázať ostatným, že on má tú správnu taktiku, on ma najviac bidov, on ma najviac odhodlania vyhrať. 

Priznajte sa, kto z vás dokáže prerušiť aukciu, aby nestratil všetky bidy hneď po skončení prvého automatu? Asi nikto. Každý sa chce vytrápiť na ten svoj Mont Ventoux a nechce sa vzdať. Ibaže sily mu väčšinou nestačia, respektíve bidov už niet. Presne ako vo svete cyklistiky, tak aj vo svete wellbid nemôžeme okamžite na začiatku svojej aukciovej kariéry chcieť vyhrať tu najväčšiu cenu. Preto, aby sme sa stali tým najlepším, musíme zvládnuť viac ako ostatní. Veľa krát prehráme, budeme na kolenách, ale musíme sa zase postaviť a štverať sa na vrchol. Iba takto môžeme byť skutoční víťazi, chcieť skutočne veľké ceny. 
Na začiatku našej cesty určite veľa krát prehráme, ale je dobre sa nevzdávať a skúšať si kúpiť ďalšie bidy. Taktiež je dôležité učiť sa na vlastných chybách, vyvíjať sa, zvoliť si vlastnú taktiku a aj keď bude niekedy ta nesprávna, nezúfajte skúste niečo iné, niečo inovačné. Vytrvalosť je výsada kráľov, víťazov. Je to skutočne pravda. Môžete byť kým chcete, len si musíte stanoviť svoj ciel a isť za tým tvrdo. Nevzdávať sa, byť trpezlivý. Pretože tým, že sa v niečom zdokonaľujete dlhšie ako ostatní, tak skúsite viac uhlov, nič vás neprekvapí, stanete sa v danej oblasti majstrom. Je úplne jedno, čo to je. Stačí prekročiť tú líniu, kde sa dostali všetci ostatní a vtedy sa stanete GURU wellbid. Znie to dobre, otázne je, čo ste pre to schopní obetovať? Tým, že obetujete svoj čas na sledovanie protivníkov, zistíte o nich mnoho užitočných informácii – akí sú vytrvalí, s kým sa môžete odhodlať vstúpiť do súboja, kedy nastupujú lepší a kedy sa vyskytujú horší hráči. 
Dostať sa na môj Mont Ventoux by bolo krásne. Viem si to živo predstaviť. Avšak predstava je iba štipka z toho, aká by bola realita. Ja som odhodlaný vyštverať sa na svoj Mont Ventoux, a čo Vy? 
Mont Ventoux v sebe skrýva omnoho viac symboliky, ale to si už musí vytvoriť každý sám. Prajem vám, aby ste dosiahli všetky svoje ciele. Nemusí to byť práve ten najväčší a najťažší, teda nám to sprostredkováva Mont Ventoux, ale splňte ti svoje sny a pri tom si pomôžte predstavou koľko krásneho vám prinesú. Rozložte si svoj veľký ciel na viac menších a uvidíte, že nie je až také nemožné váš cieľ dosiahnuť.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.