Staré „dobré“ časy

Zdravím všetkých čitateľov blogu. Náš portál mi priniesol fakt veľa zážitkov, krásnych ale aj stresujúcich chvíľ. Tak prečo si na neho nezaspomínať a vložiť do spomínania aj trochu stareckej senility? Tá v konečnom dôsledku nie je zlá, aspoň nám prináša do života veľa pozitivizmu.
Z času na čas si tak rád zaspomínam, ako nám niekedy bolo dobre. Spomínam väčšinou na detstvo a na tie bezstarostné, bezproblémové dni. Neviem prečo, ale v týchto spomienkach sa vždy, ako malý chlapec usmievam, taktiež je slnečný deň. Áno, krásne nostalgické spomienky na domov. Možno si teraz poviete, čo ma čo toto dočinenia s wellbid.com.

No niečo predsa. Spomínam si na tie krásne časy, kedy medzi každou aukciou ešte neboli dvoj alebo viac minútové rozdiely. To boli moje krásne časy na tejto stránke. Veľmi rád spomínam, ako ľahko som sa dostával k výhram. Stačilo mi počkať na pasáž, kde v jednu minútu odštartovalo 4 či 6 aukcií a bolo medzi nimi aspoň jeden 15€-ový kredit+200bidov. To boli časy, kedy som si bol úplne istý výhrou. Stačilo, keď som nastavil automat na všetky tieto aukcie a ako sa vraví – motyka vystrelí. Keďže vtedy som bol ešte len začiatočník a výhry sa mi len tak hrnuli, bol som z tejto stránky úplne unesený.

No nie je všetko zlato, čo sa blyští. Z časti to platí aj o tejto našej stránke. (Viem, mal som písať o starých dobrých časoch, len počkajte všetko ma svoju pointu a možno sa dostaneme aj k rozuzleniu – podľa nálady, akú budem mať pri dopisovaní tohto blogu.) Akonáhle si administrátori všimli, ako sa dá ľahko vyhrať, vznikli nám rozdiely medzi aukciami a plno ďalších doplnkov, za ktoré som len nerád. Taktiež som sa časom dočítal o hráčoch rozbiehačoch, ktorí minú na aukciách aj 200 000 bidov na mesiac. Väčšinou nič nevyhrali. Človek si o nich môže myslieť čokoľvek, ale názor si vytvorte sami. Na zmeny sa hnevám, ale v konečnom dôsledku som sa s nimi naučil žiť. Osobne si myslím, že čím to je ťažšie, tým nás to viac naučí. Možno nezískame toľko peňazí, nevyhráme toľko hodnotných cien alebo také hodnotné ceny, ale získame niečo do nášho vedomia. Veď predsa len si  musíme viac potrápiť mozgové závity, takže sa nám možno aj nejaké nové objavia a my sa staneme inteligentnejšími, minimálne zručnejšími. Niekedy ani nevieme čo nám život prinesie alebo aká situácia nás formuje do dnešnej podoby. Ktoré situácie nás robia lepšími a v ktorých situáciách sa stávame dokonalejšími, no verte mi, čím ťažšie podmienky na hranie máme a čím menej peňazí nám to momentálne prináša tým viac získavame v iných aspektoch našej osobnosti. Pomaly sa dostávame k pointe… 🙂
Nevravme teda staré dobré časy. Ja si myslím, že by sme sa mali tešiť z prítomnosti, lebo tá je najkrajšia a nezaťažovať sa tým, aké to bolo niekedy krásne. To nebolo nikdy krajšie ako dnes, len naša hlava nám to tak predstavuje preto, lebo aj ty si nespokojný s tým čo máš a chceš to, čo nemáš. Keby to tak nie je, ešte dnes sme niekde pri zbere lesných plodov. V konečnom dôsledku by som takto mohol filozofovať donekonečna, tak teda moja posledná myšlienka znie: Všetko na svete je dobré a krásne, len sa na to treba vedieť pozerať. 🙂   
Prajem Vám krásny deň. Momentálne u Vás možno prší a vy ste sa tešili na kúpalisko s kamarátmi. Predsa je to Váš najkrajší deň, lebo ten včerajší už nezažijete a na ten zajtrajší sa môžete tešiť. Dnes ste si prečítali môj krásny blog, plný pozitívnej energie. Preneste ju do bidovania a ručím Vám za to, že niečo pekné vyhráte, aspoň sa pokúste mať z toho radosť. Berte si príklad od detí. Deti idú od Boha takže sú ešte čisté a vedia žiť.

Týmto som chcel všetkým len povedať to, že niekedy som nespokojný s týmto serverom ale potom si spomeniem, že som spokojný s týmto serverom… Dúfam, že ste pochopili čo chcem povedať. Prajem veľa šťastných, spokojných výhier.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.