Ako to funguje?

Ak ste práve objavili túto stránku, tak určite premýšľate, ako to môže celé fungovať. Hovoríte si, ako je možné, že na tom majitelia tohto obchodu neprerobia“? Tiež som sa touto otázkou veľmi dlho zaoberal. N začnem niečomu dôverovať, tak si to musím najprv poriadne preveriť. Po dňoch a týždňoch skúmania mi to konečne došlo
Kúzlo tohto podnikania“ je v tom, že sa z času na čas nájde nejaký šialenec, ktorý je schopný minúť celé svoje úspory na to, aby danú vec získal a to aj za cenu preplatenia tohto predmetu. Vďaka týmto nadšencom potom všetko prekvitá. Naozaj, stačí keď sa stretnú dvaja tvrdohlaví hráči, ktorí ak sa do niečoho pusia, tak nechcú prestať a potom sa môžu majitelia týchto stránok len radovať. Verte mi, že viem o čom hovorím.

Presne toto som zažil patrím k tým, ktorí ak v aukcii utopia pár stoviek, tak už sa nemienia vzdať. Mne to bolo osudným, lebo druhá strana mala rovnaký spôsob myslenia a tak som nakoniec vďaka svojej tvrdohlavosti stratil niekoľko tisíc a ešte k tomu navyše som nič nezískal. Iba som stratil nervy a tiež som sa z toho poučil, čo je možno to najdôležitejšie. Dôležité je hlavne nestrácať hlavu a neprepadnúť tomuto „hazardu“, pretože potom za vás hrajú predovšetkým emócie a sami sa potom budete čudovať čo ste to urobili.
Čo si tiež určite každý nevšimne je tento systém aby ste mohli aktivovať svoj automat, tak musíte vybrať najmenej 45 prihodení, čím opäť musíte predpokladať a dúfať, že sa zrazu nenájde príliš automatov a pre vás by to tak bolo nevýhodné, niekedy vám to môže výjsť , inokedy si zase miniete svojich 45 prihodení, ktoré sa však násobí väčšinou 3mi, ak sa práve nejedná np. o aukciu typu express, kde sa prihodenia násobí 9timi, ako si toto spočítame, tak toto riziko, ktoré sa nemusí podariť vás môže stáť na 135 Sk v prípade klasickej aukcie, v prípade aukcií typu expres ešte trojnásobne viac. Toto je princíp fungovania celého systému, a tak keď si toto uvedomíte, tak zistíte, že sa nejedná o žiadny podfuk.
Týmto vás určite nechcem od týchto stránok odrádzať, len som tu poukázal tiež možné negatívne vplyvy, keď sa do týchto aukcií pustíte, vždy existuje šanca, že vyhráte, len musíte používať zdravý rozum. 

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.