Raz si hore, raz si dole

Čaute všetci hráči, aj nehráči. Nehráčmi myslím tých, ktorí tu majú účet, no uprednostňujú pozorovanie pred míňaním svojich ťažko zarobených peňazí. Do tejto skupiny by som ešte pridel aj tých, čo stále nemajú dosť odvahy zaregistrovať sa a obetovať minimálne 15€ na štartovací balíček bidov. Takýchto zelenáčov chcem opäť povzbudiť a uistiť, že tento web je čím ďalej tým viac spoľahlivejší a populárnejší. Presadiť sa tu je často dosť zložité, no chuť výhry je úžasná. Presne tomu chcem venovať dnešný blog, chcem sa s vami podeliť o svoju aktuálnu hráčsku smolu, a následne nájsť chyby, ktoré potrebujem napraviť, respektíve čo všetko sa za mojim neúspechom skrýva. 

Tak ako som už spomínal, moje posledné bidovania skončili fiaskom. Ako sa mi časom nedarilo, snažil som sa hľadať potenciálne ľahké aukcie. Zúčastňoval som sa väčšinou len aukcii s dobíjacím kupónom na Paypal, a to 15€, 20€, 15€+200bidov, alebo balíkom Bidov ako 100 a 300 Bidov. Niekedy som sledovaním a hľadaním vhodnej aukcie zabil aj pár hodín. Neprinieslo mi to úspech. Pravé naopak! Veľa aukcií dookola skončilo hneď, no kde som bol ja, bolo ďalších x hráčov. Takže za posledné dni som sa odhlasoval zo stránky s prázdnym účtom, pokazenou náladou a strateným časom. Niekedy mám pocit, že viac sa darí hráčom, ktorí to nechajú na náhodu, šťastí a len tak si výberu akciu, kde nastavia automat a dúfajú, že sa nikto ďalší nepridá.
Nie som typ hráča, čo tu míňa na Bidy veľa peňazí, radšej sa uskromním a zúčastním sa menej hodnotných aukcií. Preto na daný predmet neobetujem veľa bidov. Vždy sa snažím, aby som bol čo najviac v zisku – veď o to tu predsa ide. No čím dlhšie tu pôsobím, tak si myslím, že prave v takýchto aukciách je konkurencia najväčšia. Mnoho ľudí sa zľakne alebo nemá dosť prostriedkov na vybidovanie novej kamery, televízora, či najnovšieho smartphonu. 
 V posednom čase sa frekvencia nepodarených aukcií zvýšila, preto musím nájsť chyby a napraviť ich, aby som na stránke wellbid.com zbytočne nestrácal čas, ale naozaj aj niečo pravidelne vyhral. Keďže som nemal toľko voľného času, pravdepodobne som sa nedostatočne nevenoval bidovaniu a šiel som do aukcie nepripravený. Chýbala tiež dostatočná dávka šťastia, aby som niečo vyhral bez problémov. 
Web už poznám pár mesiacov, prebehlo tu pomerne veľa zmien, a tak ako sa menil web tak aj rástol počet hráčov. Na aukciách je viac skúsenejších a prefíkanejších hráčov, preto si myslím, že na výhru je aj potrebný väčší počet Bidov oproti minulosti. Aj preto som toho názoru, že administrátori by mali niektoré veci prehodnotiť a o nejaké to euro zlacnieť baličky, alebo odmeňovať autorov príspevkov do tohto blogu väčším počtom bidov. Určíte by sa aktivita a popularita webu aj blogu znova znásobila. 
Blog je už na konci, dúfam že vás smola, ktorú mam pravé aj ja, zďaleka obíde a nech sa vám darí aj v reálnom živote. Pri skazenej aukcii netreba vešať hlavu, veď tá výhra raz príde a pocit z nej bude neopísateľný. Tak všetkým prajem bezstarostné a slnečné leto.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.