Rady pre začiatočníkov

Zdravím vás milý užívatelia a družobníci stránky wellbid.com. Aj ja patrím medzi tých, čo si radšej bidy zaslúžia nejakým tým článkom na blogu ako si ich kupovať za peniaze. Predsa len, v dnešnej dobe na peniaze treba drieť . Preto je lepšie použiť stránku wellbid.com ak si chcete kúpiť kvalitný televízor alebo notebook, či kopu iných veci. Ja som iba začiatočník, takže do takýchto veľkých akcii sa nepúšťam. Som skôr za také menšej hodnoty, napríklad dobitie účtu Paypal . Tam je veľká pravdepodobnosť, že sa aj vám pošťastí vyhrať nejaké tie peniažky.
Začiatočníkom odporúčam začať takto:
1. najprv si vytvorte účet Paypal. Ak si dobre pamätám, je tam jednoduchá registrácia, ale potrebujete tam pridať svoju kreditnú kartu a potom IBan vášho bežného účtu v banke – pre prípad, že si budete chcieť poslať peniaze z Paypal na bežný účet v banke. Musíte však pamätať na jednu veľmi dôležitú vec: email ktorý ste zadali na Paypale sa musí zhodovať s účtom na stránke wellbid.com!
2. potom sa zaregistrujte na stránke wellbid.com a pridajte si nejaký ten obrázoček ako profilové foto. Kúpte si základný balík bidov, poprípade ak máte na to aj viac a začnite dražiť.
3. na začiatok všetkým začiatočníkom radím, aby sa nepúšťali hneď do veľkých aukcii. Podľa mňa to nemá zmysel, nakoľko tam sú už skúsení užívatelia, ktorí majú veľkú kopu bidov na konte. Takže odporúčam vám začať v aukcii pre začiatočníkov. To sú prevažne 15eur + 200 Bidov, na týchto aukciách budete mať veľkú šancu na úspech.
4. Ak sa vám podarí vyhrať začiatočníčku aukciu, tak vám odporúčam vymeniť si všetko za bidy. Ten zápal a vzrušenie Vás dostane a budete chcieť dražiť ďalej a na to bidy potrebovať budete. Bez Bidov to nejde .
To je taký malý návodík, ako postupovať na stránke wellbid.com, aby ste si niečo pekné vydražili.
Prajem všetkým veľa šťastia v dražení.
S pozdravom tomo2494

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.