Pod lupou

Zdravím všetkých nových aj starých hráčov, biderov aj blogerov, po dlhšom čase som sa rozhodol opäť prispieť do tohto blogu, keďže rád a skúseností stále pribúda, tak ako rastie aj početnosť ukončených aukcii, nových biderov, pravidiel a vylepšení. 
Leto je konečne tu. Vonku teplota stále rastie a väčšinu ľudí to vo voľnom čase ťahá vonku niekde k vode. Možno sa mnohí z vás potešia, že šanca na výhru je konečne o niečo väčšia, no podľa môjho názoru, ľudí bidovanie tak nadchlo, že obetujú nádherné počasie za potešenie z výhry. Okrem súperov na stránke wellbid.com podporuje aktivitu webu aj veľmi aktívny team administrátorov, ktorý nám pravidelne prinášajú nove nápady, vylepšenia a aukcie. A presne tomu som sa rozhodol venovať tento blog, pretože ako som sa dnes po pár dňoch prihlásil na svoj účet, hneď som mal pred očami, krátky príspevok o zdokonaľovaní taktiky.
Z článku som sa dočítal, že v opise každej aukcie môžeme nájsť dve nové záložky a to ŠTATISTIKA a KOMENTÁRE. Neváhal som a hneď som si tieto vylepšenia prehliadol.
Myslím, že kolónka štatistiky, prinesie do bidovania nejaké zmeny, aj keď predpokladám, že mnohí úspešní hráči si svoje vlastné štatistiky na papier alebo do počítača už dávno urobili. Admini im týmto uľahčili prácu a zvýšili konkurenciu, čo pre nich určíte nie je dobre. Pre mňa to bol celkovo pozitívny krok. Som dosť veľký lenivec a už dávnejšie som mal v plane urobiť si štatistiky, no väčšinou to stroskotalo na fráze „nechce sa mi“. Najväčšou výhodou je to, že si hráči môžu pozrieť predošlých výhercov, číže ak sa pusti do najbližšej aukcie, môže sa stať, že tí úspešní skúsia šťastie znova, preto budú presne vedieť, proti komu biduju a či dosahujú kvalite svojho súpera. Tiež je veľmi dôležité zvoliť si vhodnú aukciu podľa stavu bidov na účte, aby ste sa neprerátali a nezačali sa biť o vec, na ktorú nemáte dostatočný počet bidov a už vôbec dostatok skúsenosti. No od teraz si môžete skontrolovať cenu, do ktorej vystúpilo posledných 10 aukcii a tak usúdiť čí ste ochotní do takých výšok bojovať. Myslím, že tento update prinesie veľa nových nápadov, lebo hráči sú tu dosť kreatívni, a tak tiež sa opäť zvýši vzrušenie pri aukciách. Do budúcna by som navrhol to ešte doplniť informáciami koľko ľudí sa daných aukcii zúčastnilo, alebo ako dlho trvala bitka o predmet. 
Ďalšie vynovenie sa týka komentárov, tie závažia na priebeh aukcii pomerne menej, no tiež plnia určitú úlohu ako napríklad protivníci sa navzájom zastrašujú, alebo súťažiaci sa môžu trocha odreagovať a ešte viac nabudiť na výhru. 
 Príspevok je na konci, dúfam že som s niečím poradil, poprípade vás navnadil a pomohol pri nejakých nových nápadoch, ako dražiť. Konečne mi začali prázdniny, tak času bude viac, a tak si nájdem aj viac času na bidovanie alebo publikovanie. Prajem všetkým pekné leto, hlavne vonku v krásnom teplom počasí, no a keď budú dni daždivé, treba skúsiť šťastie a bidovať, čo budú sily stačiť 😛

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.