Nátlak

Keď som začínala hrať na wellbid.com, mala som „plné vrece BIDov“. Nebolo ich málo. No to som si myslela iba do chvíľe, kým som si prečítala články iných blogerov. V každom prípade som tu bola nová, ešte som nevedela čo a ako. Prihadzovala som na rôznych aukciách a vôbec som nemyslela na to, že o tie BIDy prichádzam. Nevšímala som si automaty. Úprimne povedané, vôbec som nevedela, čo to je a ako ich používať. Myslela som si, že ak kliknem, tak proste vyhrajem! Verte tomu, alebo nie, fungovalo to! Týmto spôsobom som vyhrala 3 aukcie s dobitím účtu PayPal a k tomu dodatočne aj BIDy. Aj parfém bol veľmi príjemným prekvapením! Všetky tie BIDy, ktoré som vyhrala boli hneď použité. Preto som si spravila pauzu – chýbali na účte „náboje“. Po dlhšej prestávke som sa späť vrátila, no na účte bolo oveľa menej kreditov, ako keď som tu začínala. Tak a neviem čo sa deje?! Je to nátlak, aký na seba vyvieram? Malý počet BIDov? 

Normálne sa bojím klikať! Bojím sa, že v jednej chvíli prídem o všetko. Takéto správanie je bariérou medzi mnou a potencionálnou výhrou. Čo myslíte, je nejaká súvislosť medzi tým, ako k aukcii pristupujeme a samotnou výhrou? Myslíte si, že ležérsky prístup zväčší naše šance na úspech? 
Z môjho pohľadu môžem povedať, je to tak! Aj napriek tomu, že o tom viem a snažím sa nebrať tieto aukcie príliš vážne, časť môjho vnútra chce vyhrať za každú cenu. Preto si tiež myslím, že nováčikovia, ktorí na wellbid.com iba začínajú, sú v omnoho lepšej pozícii ako tí, ktorí sú už so servisom oboznámení. Hráči, ktorí hrajú dlhšie vedia, že sa dá vyhrať s malým počtom kreditov a za každú cenu sa to aj snažia urobiť. No veľmi často s mizerným výsledkom. Nováčikovia však idú rovno na živel: „Vyhrám, nevyhrám. Aj tak je malá šanca, že sa mi to nepodarí“ A potom znenazdajky sa ukáže nápis UKONČENÁ! Koľko radosti prinesie so sebou takáto výhra vie iba ten, kto vyhral 🙂 
Dúfam, že sa mi to onedlnho podarí. Držte mi palce!

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.