Hrať sa oplatí, len treba byť opatrným…

Zaregistrovala som sa pred piatimi mesiacmi. Najprv som si kúpila najmenší balíček bidov a začala som skúšať šťastie. Prihadzovala som bezhlavo, raz tu, raz tam. A výsledok? Samozrejme že z toho nič nebolo. Keď som minula všetky bidy, tak som pokojne sledovala ako to robia iní. Čítala som si rady a sledovala hru, až do výplaty, kedy boli peniažky na nákup bidov a začala som trochu opatrnejšie, ale tiež bez úspechu. Prečo? Pre vidinu rýchlej výhry, až sa bidíky opäť minuli. A opakovalo sa sklamanie. Sledovala som komentáre, diskusiu a hru iných. Priznám sa, že som neverila, že sa dá kúpiť akákoľvek vec za pár centov. Bola som presvedčená, že to môžu len vyvolení, ktorí majú viac šťastia ako ja. No po čase ma tento pesimizmus prešiel a opäť som to skúsila.
Prišla som na to, že sa netreba púšťať do veľkých aukcií, kde sa dražia drahé veci. Na začiatok nezaškodí trocha skromnosti.

Po niekoľkých neúspešných pokusoch, mi skoro oči vyskočili z jamiek, keď sa na obrazovke objavilo nápis, že aukcia je skončená a vyhral ju muchatin /čiže ja/. Bol to veľmi príjemný šok, vyhrala som tablet pre deti do 15 rokov. Samozrejme, že ma to povzbudilo a na druhý deň som sa pustila do ďalšej aukcie, tiež takej menšej – o hernú konzolu. Chvíľu som bola nervózna, stále sa zapojil niekto nový, keď som už myslela, že  vyhrám. Moje bidy sa pomaly a isto míňali a výhra v nedohľadne. Keď ma už opúšťala nádej a chytal pesimizmus, odišla som od počítača napiť sa vody, vrátim sa o pár sekúnd a výhra je moja. Hurá, tešila som sa ako malé dieťa. Vyhrala som konzolu, zaplatila a čakala na dva balíčky. Skutočne prišli v krátkom čase a boli také ako som si predstavovala. Ešte raz sa mi podarilo vyhrať balíček bidov.
Priatelia, naozaj sa oplatí hrať, je to veľmi dobrý portál. Budem občas hrať, podľa stavu peňaženky a všetkým hráčom prajem veľa výhier a zábavy.
Ďakujem tímu, Muchatin

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.