Moja súčasť

Zdravím všetkých čitateľov blogerskej komunity – teraz už stránky wellbid.com. Už tri týždne som nemal doma internet. Boli to celkom zaujímavé týždne, ktoré mi ukázali, že bez internetu je život pestrejší, viac sa človek realizuje a musí sa obracať, ale o to tu teraz nejde. Chcem napísať niečo o mojom prekvapení z toho, koľko sa zmenilo na našej obľúbenej stránke za1cent.sk.
Po troch týždňoch bez internetu sa toho fakt veľa zmenilo. Tak teda poďme pekne od podlahy. V prvom rade by som sa chcel „pochváliť“, že som si našiel dievča. Spomínam to iba preto, aby som ukázal, že život bez internetu mi priniesol skutočne veľké veci. S novou priateľkou prichádzajú aj nové problémy a starosti. Čo si budeme klamať, naše priateľky nám odnášajú peknú čiastku peňazí. Našťastie mám túto stránku wellbid.com, ktorá mi tento kapitál dokáže obnoviť. Stačí sa trošku posnažiť a venovať čas radovánkam, ako je naše obľúbené bidovanie.

Ja som sa vybral po nenáročnej ceste tejto stránky a brúsim si znalosti písaním blogov, za ktoré potom dostanem krásnu čiastku bidov. Pri troche šťastia aj niečo vyhrám, ale musím do toho vložiť aj dosť svojho času. Je mi jedno čo vyhrám, veľmi ma teší každá výhra aj maličkosť 300bidov. Horšie je, že po zmenách, ktoré sa dejú na tejto stránke sa do našej komunity dostáva čím ďalej tým viac ľudí. Lákajú ich nové produkty, po ktorých by som neváhal skočiť aj ja, ale keďže píšem iba blogy a nemám toľko bidov a odvahy tak ostávam pri zemi a fungujem len na nízkych cenách.
Táto stránka sa stala súčasťou môjho života. Žijem s ňou skoro každý deň. Píšem blogy, vymýšľam taktiky, sledujem hráčov, zapisujem si aukcie. Buďte aj vy aktívní hráči tejto stránky a dokážete sa stať prosperujúcimi s veľkým ziskom. Tento pocit je na nezaplatenie. Dôležité je každý deň stráviť na tejto stránke aspoň pol hodiny, aby sa vám vyvinul niečo ako šiesty zmysel, kedy budete presne vedieť, do ktorej aukcie sa pustiť a do ktorej nie.
Najhoršie prekvapenia nám stálym hráčom prináša stránka v podobe zmien, kedy sa musíme pokúsiť čím rýchlejšie adaptovať, zahodiť naše staré zvyklosti. Presne tieto zmeny sú prospešné pre nových ambicióznych hráčov, ktorý sa často krát dokážu presadiť lepšie, ako tí starí, ostrieľaní. Veď predsa: „Starého psa novým kúskom nenaučíš,“ ale naopak: „Čo sa za mlada naučíš, v starobe akoby si našiel.“ Pre tieto dve príslovia skúste zahodiť svoje staré návyky a buďte flexibilní a prefíkaní, ako starý lišiak s mladým duchom.
            
Ešte by som chcel dodať, že písanie blogov je veľmi výnosné a nemusíte sa strachovať o svoje bidy, pretože ste na nich nedali ani korunu. Píšte blogy a budete odvážnejší. „Odvážnym šťastie praje.“ Možno si poviete že sa dá napísať 5 blogov a potom sa stratí nápaditosť a pointa. Nie je to tak. Život vám prinesie fantáziu na písanie nových a nových blogov každý deň. Píšte situácie zo života a nikdy nestratíte nové témy na blogy. Ja osobne som napísal už vyše 20 blogov a dovolím si povedať, že každým dňom môžem napísať nový blog.
Prajem vám veľa zdaru do nových aukcii a nebojte sa riskovať a obetovať pár bidov na viac. S pozdravom váš verný bloger a chtivý hráč.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.