Vyhral som, čo ďalej?!?

Zdravím všetkých poctivých čitateľov, skúsených hráčov ale aj veľa nových zelenáčov, lebo ako to tak sledujem rýchlo sa to tu rozrastá, a udržať sa medzi úspešnými je stále ťažšie a ťažšie. Myslím, že na popularite tejto stránky prispela aj jej modernizácia, číže pravidelne sú pridávané veľmi lákavé veci, po ktorých tuží každý dospelák. 
Blog som sa rozhodol napísať po dlhšom čaše, keď že som bol tak povediac indisponovaný, a tak tiež sa chcem s vami podeliť o svoje názory čí myšlienky. Písať by som chcel o tom, čo ďalej ak sa Vám podarí niečo vybidovať, vyhrať. Možno to nováčikovia ešte nevedia, no po prvej výhre je potrebná kontrola účtu prostredníctvom preskenovaného občianskeho preukazu. No to ma väčšina z nás za sebou, preto stačí počkať na verifikáciu dražby.

Myslím, že eufória z výhry je stále obrovská aj pri tých najmenších výhrach, pravdaže ak ste na tom neprerobili, lebo sem tam sa stane veľmi vášnivým hráčom, že suma ktorú majú zaplatiť za výhru, a peniaze za ktoré kúpili bidy presiahnu cenu produktu v kamenných obchodoch. Číže riziko zlyhania je naozaj veľké, dokonca aj keď vyhráte.
Na tomto webe môžeme nájsť rôzne typy hráčov a rôzne riešenia čo ďalej s výhrou podniknú, niektorí to vymenia za bidy a ďalej skúšajú šťastie, iní to zamenia za peniaze, ktoré si nechajú poslať na paypal, no a niektorí dražia len vyhliadnuté veci, ktoré si zašlú domov. Podľa môjho názoru je zámena výhry za bidy veľmi odvážne rozhodnutie, pretože často majú hráči veľa šťastia, ktoré ich nabudí, aby riskovali ďalej, no väčšinou skončia, ako sa hovorí “s holým zadkom“. Opäť im neostáva nič iné, ako investovať a hrať ďalej. 
 Tí, čo to zamenia za peniaze uprednostňujú istotu, číže nie sú takí optimisti, alebo len jednoducho použijú rozum. Aj keď vám vec nepreplatia v plnej sume, no peniaze mate za pár minút na učte, a za výhru sa môžete odmeniť iným spôsobom, ak vám daná výhra nevyhovuje alebo ju už mate. 
Ak si hráč výhru zašlé domov, zaplatí ešte na viac náklady na dopravu, ale ak si ju naozaj vyhliadol a poriadne o ňu bojoval, nič iné ho ani nenapadne. Stránke sa dá veriť, výhru vám pošlú expresne a nepoškodenú. Ak sa s výhrou odfotíte, ako bonus získate ešte nejaké tie bidíky navyše. Všetky z týchto možnosti majú niečo do seba a myslím, že aj vďaka tomu je tato stránka na takej vysokej úrovni. Je už len na Vás ako sa ďalej rozhodnete, no poriadne si to premyslite, aby ste neskôr neľutovali. Lebo ako sa hovorí, lepšie vrabec v hrsti, ako holub na streche. 
Na záver prajem všetkým veľa takýchto príjemných povinnosti, kedy sa musíte rozhodnúť, čo s výhrou. Za každým úspechom sa skrýva veľa vašej práce, a ak nie práce, tak aspoň peňazí, preto sa rozhodnite správne. Pekný deň a veľa šťastia hlavne nováčikom, aby ich to nabudilo a vrátili sa im aspoň prvotné náklady.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.