Príležitosti

Zdravím všetkých blogerov stránky wellbid.com a taktiež aktívnych prispievateľov do tohto blogu, v ktorom sa každému, čiže aj mne, zdôverujete so svojimi pocitmi a skúsenosťami s portálom. So skúsenosťami z vami vyhraných aukcií, ale to čo je nepríjemné, tiež aj so skúsenosťami s nevyhraných aukcií. To je to, čo by chcel každý zažiť čo najmenej, a tak by si každý želal vyhrať len čo najviac aukcií a minúť pri nich čo najmenej BIDov. Bidy, pre nových užívateľov, to sú tie vecičky, s ktorými sa môžete zúčastniť každej aukcie a bez ktorých by ste sa nemohli zúčastniť aukcie. Bidy si môžete zakúpiť, môžete ich dostať ako odmenu za príspevok na tento blog, alebo ich môžete získať aj v jednotlivých aukciách.
Ako som už spomenul, dané BIDy si môžete zakúpiť. Ak ste novým užívateľom, máte nárok na zvýhodnený balíček BIDov. Konkrétne je to balíček 600 BIDov za neskutočných 15 EUR, čo je málo oproti iným balíkom a preto vám odporúčam si vždy tento balíček zakúpiť. Nárok na tento balíček, ako nový užívateľ, máte vždy iba raz. Takže túto skvelú príležitosť nikdy neprepásnite. Ak zaváhate, tak túto možnosť stratíte a budete to veľmi ľutovať.
Taktiež ste si mohli všimnúť, že som spomenul, že BIDy je možné získať aj vďaka príspevku, ktorý by ste napísali na blog. Každý príspevok je jednotlivo posudzovaný a adekvátne ohodnotený. Máte možnosť získať až 500 BIDov, ale musíte si dať záležať na vašom príspevku a zväčša sa počet BIDov odzrkadľuje od počtu slov vo vašom príspevku. Ja túto možnosť využívam pravidelne a aktívne sa zúčastňujem ako prispievateľ do blogu. Musím povedať, že príspevky sú vždy adekvátne ohodnotené a nemôžem povedať ani len jedno krivé slovo na administrátora blogu, pretože dané BIDy sú vždy poslané a keď nastane nejaký problém, vždy vám niekto ochotne pomôže.
Ďalším spôsobom, ako získať BIDy je, že ak máte na konte aj to najmenšie množstvo BIDov, môžete sa zúčastniť aukcie, v ktorej je možné vyhrať rôzne balíky s BIDmi. Na výber máte rôzne balíky, napr. zelený, modrý, oranžový alebo aj fialový. Stránka vám v zelenom balíku ponúkne možnosť získať 100 BIDov. V modrom môžete získať 300 BIDov, v oranžovom až 2500 BIDov a vo fialovom až skvelých 5000 BIDov. Starší užívatelia boli donedávna zvyknutí hrať aukcie o balíčky BIDov, v ktorých sa každým prihodením množstvo BIDov zväčšovalo. Tomuto je koniec, čo možno väčšinu z nás mrzí, ale teraz máme aspoň možnosť vyhrať balíčky s pevne stanoveným počtom kreditov. Lenže by som chcel upozorniť, že taktiež máte limit, v ktorom je možné vyhrať len jeden takýto balíček, bez ohľadu na množstvo kreditov v ňom. Niekomu sa to možno nepáči a preto by sa mohol vyjadriť v príspevku pre tento blog, v ktorom by ste mohli administrátorov presvedčiť, že o balíky BIDov s prírastkom máte naďalej záujem a chcete aby boli znovu zavedené medzi jednotlivé aukcie. Radím vám, píšte príspevky a môžete niečo zmeniť a dokonca za príspevok dostať aj odmenu.
Taktiež si už určite všetci všimli, že bola stiahnutá súťaž, Traf 10, v ktorej bolo možné vyhrať 10, 100 a aj dokonca 1000 BIDov. Veľmi mi táto možnosť chýba a dúfam, že bude niekedy znovu zavedená do súčasti stránky.
Takže vám želám veľa šťastia v daných aukciách. Dúfam, že tieto možnosti ako získať BIDy využijete a podarí sa vám vyhrať čo najviac vami vytúžených predmetov. Veď predsa, každý sme si strojcom svojho šťastia. Takže týmto sa môj príspevok končí a ja idem čo to povyhrávať aby som sa vám potom mohol pochváliť o svojej výhre a vy aby ste závideli 😛
 
Prajem vám pekný deň, veľa šťastia a príjemných chvíľ s portálom za1cent.sk.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.