O krok v pred

Zdravím všetkých poctivých, ale aj všetkých sviatočných čitateľov blogu, tento krát by som vám chcel pomôcť pri zamýšľaní sa o stránke wellbid.com, o tom, ako to tu funguje, konkrétnejšie o jej flexibilite.

Ako sme už všetci zistili, nikto z nás nikdy nemá istotu, že vyhrá. Nikdy nevieme, či aukcia neskončí ešte skôr, ako sa do nej zapojíme, čí sa do aukcie nezapojí opäť niekto nový, keď nám k výhre stačí už len malý krok… Proste chcem tým povedať, že je ohromné množstvo faktorov, ktoré ovplyvnia priebeh aukcie. Tak ako sa menia podmienky pri dražení, sa aj veľmi často menia podmienky na stránke wellbid.com. Myslím, že ak chceme byť úspešní, musíme mať odpozorované všetky tieto faktory a vďaka tomu si zvyšujeme šancu na výhru. Avšak byť vždy v obraze nie je také jednoduché , keď že na webe je nespočetné množstvo ľudí. Z toho vyplýva, že
stále niekto príde s nejakým vylepšeným nápadom, ako sa dostať pred ostatných.l Ten mu však dlho nevydrží, keďže ľudia sú dosť všímavé bytosti. Ďalej situáciu na stránke mení aj počasie. Napríklad ak si to vezmeme na ročné obdobia, je jasne že v zime je pre väčšinu ľudí jediným koníčkom vo voľnom čase draženie. Ak je obdobie nejakých prázdnin, alebo sviatkov opäť je aktivita zvýšená, keďže logicky, každý chce darček pre seba alebo svojich blízkych. A tak tiež momentálne je asi najnovším trhákom mobilný telefón Samsung galaxy s4 po ktorom tužia mnohí hráči, číže aj novinky dvíhajú popularitu a aktivitu stránky. Týmto všetkým chcem povedať, že krokom k úspechu je tiež správna analýza situácie, na ktorú často spotrebujeme mnoho vzácneho času. Preto ak chceš niečo vyhrať nebuď aktívny len vtedy keď máš bidy, ktoré minieš za pár minút, ale aj vtedy ak na účte toho veľa nemáš, no aspoň si sleduješ ako to tu žije.

Ešte by som venoval pár riadkov začiatočníkom a tým, čo sa tu ešte neregistrovali, prípadne hľadajú pomoc ako začať. Chápem vás, že ste očarení, ako lacno sa tu dajú vyhrať aj hodnotné veci. No myslím si, že naozaj len málo z vás resp. nikto nevyhrá to po čom tuží. Na učte by musel mať viac ako 600 bidov, lebo pravé toľko si všetci zakúpite na začiatku. NA ÚVOD SA USKROMNITE A ZAČNITE S NAJMENEJ HODNOTNÝMI AUKCIAMI a tak bude šanca na výhru opäť o niečo väčšia.

To je pre dnešok všetko, čo som vám chcel napísať, dúfam že som niektorým z vás trocha pomohol a skúsenosti využijete pri dražení, no tak tiež dúfam, že nie pri aukcii, kde budem aj ja. Všetkým prajem pekný deň bez väčších starostí.
   

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.