Moje postrehy

Zdravím všetkých používateľov stránky wellbid.com a taktiež pozdravujem administrátorov tejto stránky. Už vyše týždňa som žiaden príspevok nenapísal, pretože som nevedel nájsť alebo prísť na takú tému, ohľadom tejto stránky, o ktorej by som vám napísal, pretože som už napísal celkom dosť príspevkov a nápady sa časom minuli. Ale dnes ma napadla jedna vec, že by som vám napísal o mojej skúsenosti z tejto stránky, pretože si myslím, že je dobré vás informovať, ako to na tejto stránke chodí, ako by mal človek hrať aby vyhral, na čo si treba dávať pozor pri súťažení, pocity druhých z víťazstva alebo na druhej strane aj pocity z prehry. V tomto prípade je to tak aj u mňa, pretože nie každému sa tak darí v hre ako inému, vždy prídu dni keď nevyhráme nič, ale zase aj dni keď sa nám skutočne darí a vyhrávame stále nové a nové veci z ktorých sa neskôr nesmierne tešíme. 

Ale u mňa v poslednom čase je to tak, ako keby ma šťastena opustila a nedopriala mi niečo vyhrať. Za minulé príspevky som dostal celkom dosť BIDov, preto vám odporúčam, píšte príspevky do tohto blogu, pretože to je najľahší spôsob, ako získať relatívne zadarmo zopár BIDov, ktoré vám určite pomôžu k výhre nejakých aukcií. Ja som ich dostal dokopy viac ako 1000 za myslím, že 4 príspevky do tohto blogu. Avšak tieto BIDy som nedostal naraz, ale po častiach za jednotlivé príspevky a tu už nastal problém, keď som nemohol vydržať, kým mi prídu ďalšie BIDy a hneď som začal hrať aj s tým malým počtom BIDov. Už som zistil, že sa to nevyplatilo, pretože pustiť sa do súťaženia proti ľuďom, ktorí majú na svojom účte omnoho viac bidov ako ja, nie je dobré a neodporúčam vám to. Prehráte a to zaručene. Taktiež aj ja som prehral a to ma veľmi mrzelo, pretože som takto do vzduchu vyhodil BIDy, ktoré som si vyslúžil písaním príspevku. A to vám poviem, písať tie príspevky nie je ľahké, pretože ak chcete za ne dostať čo najviac BIDov, musíte byť naozaj kreatívny a napísať toho čo najviac a predsa sa to nedá napísať za 10 minút, musíte sa tomu povenovať viac. Tak to bolo aj v mojom prípade. 
Neskôr mi prišli kódy aj na ostatné BIDy za príspevky, ktoré som si už ušetril aby ich bolo čo najviac. Ale poviem vám, že ich bolo len okolo 700, čo nie je veľa. Tak som sa pustil do jednej aukcie, kde sa hralo o PSP, pretože v minulých aukciách som videl, že sa draho nevydražilo a myslel som si, že by sa mi mohlo pošťastiť. Ale opak je pravdou. Nepodarilo sa a ja som znovu minul všetky BIDy, ktoré som si ťažko nazbieral. Ale čo už narobím, predsa hra je hra. Na tejto stránke ide o to, kto je ochotný dať do toho čo najviac, myslím tým, že je nie veľmi múdre púšťať sa do aukcie s malým počtom BIDov, pretože sú tu hráči, ktorý majú oveľa väčší počet BIDov na účte ako vy. 
Preto vám odporúčam, najprv si rozmyslíte, či sa vám oplatí hrať o predmet, keď máte málo BIDov a taktiež vám poradím kúpte si čo najviac BIDov aby ste niečo vyhrali. Želám vám veľa šťastia pri hraní a vyhrajte čo najviac predmetov, aby ste sa z nich mohli aj v budúcnosti veľmi tešiť. 
S pozdravom tomo2494

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.