Pozor, pozor!

Zdravým všetkých užívateľov stránky za1cent.sk. Uuuuups, prepáčte. Zdravým všetkých užívateľov stránky wellbid.com.
Ako ste si mohli všimnúť v uplynulých dňoch a hodinách, na stránke za1cent.sk prebehlo viacero zmien. Pre niekoho príjemných, ale pre niekoho určite aj nepríjemných, prekvapujúcich. Mňa čo najviac upútalo, že sa stránka premenovala z pôvodného názvu „za1cent.sk“ na stránku s novým a prekvapujúcim názvom „wellbid.com.“ Mňa táto zmena celkom upútala, ale čo ma naštvalo bolo, že môj internetový prehliadač nevedel rozoznať stránku, kvôli automatickému dopĺňaniu prihlasovacích údajov. Ale to som v krátkom procese napravil aktualizáciou tých starých. Pre niekoho banalita.
V posledných dňoch až týždňoch, nastali výrazné zmeny v aukciách, či už druhov aukcií, alebo ako ste si už určite všetci všimli, bola stiahnutá súťaž Traf 10. Každý užívateľ určite vie, čo bolo podstatou tejto hry a pre nových užívateľov to môžem v krátkosti vysvetliť. Na jednotlivých oknách aukcií sa vám kedykoľvek mohol zobraziť červeno-biely terčík a ak sa vám v tom momente podarilo prihodiť na aukciu v ten správny moment, práve vy ste sa mohli stať šťastným výhercom 10, 100 a ci už aj 1000 BIDov. Veľmi mi táto hra chýba, pretože v pri nej ste mohli získať, poviem vám, celkom slušný balík BIDov. Dúfam, že v budúcnosti bude táto hra navrátená a budeme sa môcť všetci tejto hry znovu zúčastniť.
Ako som už spomenul, nastali zmeny aj čo sa týka druhov aukcií. Konkrétne sa stalo, že boli spomedzi aukcií stiahnuté balíčky BIDov s prírastkom, v ktorých ste mohli vyhrať taktiež pekný obnos BIDov. Podstatou toho bolo, že každým prihodením sa balík zvyšoval o určený počet BIDov, až kým nedosiahlo množstvo 30 000, vtedy sa zvyšovanie zastavilo a výhercom sa už len mohol stať ten užívateľ, ktorý vydržal prihadzovať dokonca, keď už ostatní súťažiaci nevládali, pretože si svoje BIDy vyčerpali. Poviem vám, vyhrať taký veľký balík BIDov je už niečo a s tým máte možnosť vyhrať takmer čokoľvek, pretože sa s vami stavím, že nie každý si trúfne pustiť sa do boja s absolútnym samcom, čo sa týka jeho obnosu BIDov na účte 😀 ….
Ďalšou, príjemnou zmenou v rámci balíčkov BIDov bolo, že do aukcií boli zahrnuté, podľa môjho názoru ako náhrada za balíčky s prírastkom, balíčky s pevne stanoveným množstvom BIDov. Na výber máte zelený, modrý, oranžový alebo aj fialový balíček. Pri zelenom balíčku máte možnosť vyhrať 100 BIDov, pri modrom už 300, pri oranžovom až 2500 BIDov a pri fialovom, držte sa, až neuveriteľných 5000 BIDov. To by sa už hralo o skvelý telefón alebo notebook, čo?! Ja by som si tiež želal vyhrať takýto pekný balík, ale do takýchto typov aukcií sa ja nepúšťam, pretože sa nepokladám za veľkého hráča, nakoľko moje finančné možnosti sú obmedzené a nemám až takú veľkú možnosť si kupovať balíčky BIDov. Radšej napíšem nejaký skvelý príspevok a tie BIDy si odmakám pri písaní.
Taktiež som postrehol, že medzi dobíjacie kupóny, ako 15 EURový, 20 EURový, 50 EURový a 100 EURový kupónik na dobitie účtu PayPal, pribudli kupóny s neuveriteľnou hodnotou a to až 200 EUR a fakt božských 500 EUR. To už je sumička, čo poviete?! Ale som zaznamenal, že sa stratil z ponuky 30 EURový kupón, kto vie prečo. Ale máme zaň takéto skvelé náhrady si myslím.
Menšie zmeny prebehli čo sa týka nového tovaru na stránke. Pribudlo veľa nových a špičkových zariadení, ako sú mobily, televízory a rôzne iné skvelé veci, o ktoré sa oplatí bojovať.
Dúfam, že ak ste si nevšimli dané zmeny, tento článok vám ich aspoň trošku ozrejmí. Zmeny pravdaže vždy radi vítame a dúfam, že si v budúcnosti na nás administrátori pripravia ešte veľa príjemných a prekvapujúcich zmien len kvôli našej spokojnosti.
Prajem všetkým pekné výhry a dúfam, že sa na vás šťastie bude obracať čo najčastejšie.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.