Som späť

Zdravým všetkých užívateľov stránky. Dnes som tu s príspevkom, v ktorom popíšem svoje pocity a dojmy z ďalšej výhry, ktorú som vyhral po celkom dlhom čase zanedbania tejto stránky z osobných dôvodov.
Práve včera sa mi stala taká vec. Priebežne som písal na blog stránky pár príspevkov, za ktoré som dostával bidy, s ktorými ako ste si už mohli všimnúť, hráte v jednotlivých aukciách. Dostával som tak rôzne, 350, 250…bidov.
Prednedávnom mi neprišiel mail s kódom na dobitie účtu, a preto som sa rozhodol to riešiť. Bol to kód na 350 bidov, ale po oznámení administrátorom, že mi daný mail neprišiel, mi omylom poslali len 100 bidov, ktoré som samozrejme hneď minul bez dlhšieho rozmýšľania, ale márne a nič sa mi nepodarilo vyhrať. Keď som žiadal aby mi poslali zostatkových 250 bidov, vyhoveli zaslaný kód som si hneď uplatnil. A tu sa to konečne stalo.

Z 250 bidov som minul len okolo 49 a hneď sa mi podarilo vyhrať voňavku v hodnote 70 EUR! Ani som veľa bidov neminul a hneď som vyhral. Do väčších aukcií sa nepúšťam, pretože nemám na svojom účte toľko bidov a nakoľko som študent, tak nemám tak často možnosť si zakúpiť balíčky bidov, s ktorými by som chcel vyhrávať veľa aukcií. Samozrejme, v rámci množstva, ktoré je dovolené vyhrať za mesiac. Z vyhranej aukcie som mal veľkú radosť. Už takmer 3 mesiace som nehral a táto výhra ma veľmi potešila, nakoľko ten týždeň bol pre mňa najlepší a všade sa mi darilo, či už v láske a aj v hre.
Dlho som rozmýšľal, či danú voňavku chcem pre moju drahú alebo si ju zamením za bidy alebo dobitie účtu PayPal. Za 70 eurovú voňavku mi portál ponúkal cca 1600 bidov alebo výmenu za cca 50 eurové dobitie PayPal účtu. Nakoľko som študent, tak peniažky sa zídu, či už na školu, na osobnú potrebu alebo kúpim nejaký pekný darček mojej priateľke. Tak teda som sa rozhodol pre dobitie PayPal účtu. Peniažky boli hneď prevedené a tak som si ich následne dal previesť na môj osobný účet. Teraz budem pár dní čakať, kým nebudú peniaze na mojom účte. Rozhodol som sa napísať tento príspevok kvôli tomu, že mám ja, ako aj vy, možnosť za daný príspevok dostať odmenu v podobe Bidov. Dúfam, že budete aktívnymi používateľmi portálu a vždy sa všetkým zdôveríte s vašimi dojmami, pocitmi z výhier alebo aj z prehier. Radšej z výhier, čo poviete 😀
Nakoľko mi VŠ končí a prázdniny sa začínajú, budem sa snažiť vyhrať viac aukcií, pretože každý z nás by rád niekedy vyhral super 3D telku alebo nadupaný telefón, s najnovšími funkciami. Napríklad takú S. Galaxy S4, to by bolo sa chváliť s takým super mobilom a každému známemu by som povedal, že som ju vyhral na jednej super stránke, kde je možné vyhrať aj to najdrahšie za čo najmenšiu sumičku. Len treba byť šikovný a vystriehnuť si čas a predmet, o ktorý taký záujem nie je a ľahko môžete byť výhercom aj vy. Ručím vám za to, že to možné je a určite sa o tom aj vy čoskoro presvedčíte.
Na dnes sa s vami lúčim a želám vám čo najviac vyhraných aukcií a teším sa na vaše príspevky, v ktorých sa s nami podelíte a pochválite, čo sa vám podarilo vyhrať.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.