Risk je zisk

Dobrý deň, po dlhom čase som sa rozhodol, znova niečím prispieť, s niečím sa podeliť a niektorých možno aj povzbudiť. Voľného času mam menej a menej, keďže som v poslednom ročníku a onedlho ma čaká obávaná maturita. Tento príspevok som sa rozhodol venovať opisu mojej včerajšej príhody z úspešného bidovania. 

Po pár dňoch neaktivity a tzv. oddychu od stránky za1cent.sk sa mi včera konečne na účet pripísali nejaké tie dlho očakávané bidíky. Nebolo ich veľa a ako všetci vieme s malým počtom bidov je reálnejšie vyhrať len tie menej hodnotné ceny. Preto som sa rozhodol pre draženie balíka 15€+200bidov. Neobvykle som sa nezapojil do aukcie od začiatku, trošku som počkal na najvhodnejšiu chvíľu a po menšom súboji som aukciu vyhral, potešil som sa a povedal si, že budem pokračovať, veď možno mám dnes ten šťastný deň. 

Myslím, že som uspel aj vďaka počasiu, ktoré je v posledných dňoch veľmi priaznivé, preto sa veľa ľudí rozhodne isť si po práci trocha zašportovať, prejsť sa, alebo porobiť nejakú manuálnu pracú napríklad v záhradke. Tým pádom je tu menej ľudí a väčšia šanca, no to už nemusím písať o tom väčšina vieme svoje … 
Ako som už spomenul, pokračoval som v hre, klikol na hlavnú stránku, kde mi do oči spadla najbližšia aukcia, tak tiež o kredit na paypal. Veľmi som si neveril, no v blízkosti som mal brata, ktorý ma tej odvahy a šťastia viac, preto on bez zaváhania nastavil automaty za mňa a za par sekúnd žal úspech, keďže aukciu s prehľadom hneď vyhral a dokonca vyhral aj stávku, ktorú sme si pred tým dali. Znenie stávky si už radšej nechám pre seba, veď vám predsa nemôžem vyzradiť všetko. 
Na záver by som ešte chcel vyzdvihnúť ďalšiu výhodu písania blogov. Príspevky už píšem dlhší čas, myslím že to bol pre mňa skvelý tréning pred písomnou časťou maturity, na ktorej som nemal problém pri písaní slohu. Tiež si myslím, že v tejto je hre sa často krát oplatí riskovať, pravdaže treba vystihnúť aj správny moment, a úspech mate viac menej zaručený. 
Prajem všetkým príjemný (konečne) slnečný deň a veľa bidov.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.