Zmeny k lepšiemu?

Už mnohí z nás postrehli zopár zmien, ktoré sa za posledný mesiec udiali na stránke za1cent. Niektorí sa takým zmenám potešili, iný sú sklamaný. Ale tak to chodí, nedá sa vyhovieť každému. Niekde sa pridá, inde zase uberie.
Prvou zmenou, ktorú sme zaznamenali, je ,že zo dňa na ďeň sa nám vytratili z monitora terče (teda triafanie terčov na hlavnej stránke, kde ste mohli získať 10, 00 až do 1000  bidov) a spolu s terčami sa nejako vytratili aj hráči, ktorí sa  neustále snažili takýmto spôsobom získať aspoň zopár bidov.
Na druhej strane pribudlo zopár noviniek ako parfumy, nová elektronika alebo balíčky pre dobitie paypal účtu v hodnote 200, 500€. Ubudol 30€ balík na dobitie paypal účtu. 
Napriek týmto zmenám sa servis môže každý ďeň tešiť z pribúdajúcich spokojných nových zákazníkov. Nový hráči pribúdajú, starí lišiaci sa trošku stiahli  alebo len ticho čakajú na ten správny čas, kedy opäť udrieť. Konkurencia je však silná a aj medzi novými užívaťeľmi sa nájde pár silných hráčov, ochotných zariskovať, obetovať a vložiť do aukcií tisíce bidov, bojovať neúnavne celé dni, len aby získali dražený predmet.
Už zaregistrovaný na stránke pár mesiacov, ale ešte som nanašiel odvahu investovať na kúpu bidov viac ako 35€ mesačne a asi práve preto niesom šťastným výhercom nejakého televízoru alebo notebooku. No neľutujem, stačia mi a naozaj potešia aj tie menej hodnotné výhry. Hrať a premrhať stovky eur v aukcii a nevyhrať, to naozaj môžem zájsť aj do kamennej predajne a ten tv si kúpiť, keď aj na splátky. Nie som taký bohatý, aby som si mohol dovoliť vyhadzovať také peniaze len tak von oknom. Na druhej strane som si vedomý, že sa môžem označiť za gameblera, všetci sme, čo sme sa zaregistrovali a hráme hoci len pre ten pocit z výhry. Veľa z hráčov vyhratý predmet opäť zamieňa za ďaľšie bidy a hrá až kým všetko neprehrá. Ale aj tak prajem všetkým veľa nervov, trpezlivosti a úspešných aukcií a tímu za1cent aj naďaľej veľa pribúdajúcich nových užívaťeľov a málo tých nespokojných,odchádzajúcich.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.