Sánka dolu šéfe

Pozdravujem všetkých účastníkov blogerskej komunity. Chcel by som hneď na začiatku pozdraviť administrátora tejto stránky a vzdať mu veľký hold jeho genialite a originalite pred tým čo dokázal.
Už dlhšie uvažujem čo všetko zo sebou prinášajú veľké nápady. Veľmi sa mi páči, keď šikovný človek dostane zaujímavý nápad a dokáže ho realizovať. Tieto javy sa dajú pozorovať aj na tejto stránke. Ak niekto z nás vyhrá pár korún mal pekné šťastie a o šikovnosti sa dá hovoriť iba výnimočne. Ale ten systém, ktorý dokonale funguje a vďaka, ktorému sa podarí vyhrať iba pár vyvoleným. Ten systém v sebe skrýva podstatu, že dobrý nápad je viac, ako výhra v lotérii.  Táto stránka funguje fakt perfektne. 


Človek si najprv zarobí peniaze. Potom akoby tie peniaze začali podliehať vysokej inflácii a stratia prakticky hodnotu. Niekto by možno povedal: „Za peniaze sa kúpia bidy.“ Tieto bidy už majú dosť nízku hodnotu. Hodnota tých peňazí sa ešte raz výrazne zníži, keď ich človek začne vkladať do aukcii. Tieto naše všetky bidy putujú do aukcii a nenávratne sa v nich strácajú. No len vďaka našej oddanosti a schopnosti vkladať bidy a ďalšie množstvo bidov do stratených aukcii naša stránka prekvitá. Mierne povedané táto stránka zarába na tom, že sme len ľudia, pochabí ľudia s veľkou dávkou ľudskosti. 

S času na čas sa nám niečo podarí vyhrať. Vtedy odchádzame spokojní no však, verte mi, administrátor je ešte spokojnejší. Samozrejme vieme čo sa po nejakej výhre často krát deje. Prepadneme tomuto šialenstvu a bidujeme a zase len bidujeme. Potom investujeme nejaké peniaze a skúšame šťastie veď raz to musí vyjsť. Samozrejme, navyšujeme tak zisk stránky za1cent.sk a zároveň sa niekomu skladáme na výhru. Keď už náhodou hráč stráca nadšenie z poslednej výhry prečíta si pár článkov a biduje ďalej…

Všetky kroky smerujú k obohacovaniu a my dokonca radi zaplatíme túto cenu. Dá sa len povedať, že mám rád túto stránku.Nijak mi neškodí a keďže každý sme si strojcom vlastného šťastia tak ja sa len teším a slepo závidím administrátorovi za jeho skvelý nápad. Keby takých ľudí bolo viac a prichádzali by na nejaké lepšie, nové prospešné vynálezy, bolo by to skvelé. Veľa zdaru a nech Vás nové, úspešné myšlienky neobchádzajú…

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.