Rodina v dražbe

Ahojte Dražitelia, Čitatelia… 

aj ja, ako mnohí z Vás, som bol stiahnutý do tohto šialenstva dražieb aukcií. Spočiatku som nemal tušenie do čoho idem, celé sa mi to zdalo dosť podivné, zavádzajúce. Na stránke za1cent je zaregistrovaná moja sestra a neskôr som zistil, že dokonca aj moja mama podľahla tomuto pokušeniu. Sestra tu bola ako prvá a postupne prehovorila mamu a potom aj mňa. Mame doslúžila rýchlovarná kanvica a nechala sa prehovoriť nech si skúsi nejakú vydražiť a naozaj sa jej to podarilo.Okrem toho pri svojej premiére získala nejaké peniaze na svoj paypal účet a super parfém pre svojho syna, teda pre mňa. Nechal som sa zlomiť , že to predsa len skúsim aj ja. Človek nikdy nevie, možno naozaj niečo vydražím, čo ma poteší, čo by som si dlho ešte musel šetriť, aby som si kúpil v bežnom shope. 
Po úspešnej registrácii už len stačilo dobiť bidy, aby bol môj účet plne aktivovaný a mohol som sa pustiť do aukcií. Išlo to naozaj hladko. Začiatočnícku aukciu som mal za sebou v priebehu pár sekúnd. Zdalo sa mi to až príliš ľahké, ale bol som spokojný. Zopár sekúnd stačilo na to, aby som mal späť svojich 15€, ktoré som investoval na svoj prvý nákup bidov a k tomu ešte 200 bidov naviac. V ďaľšej aukcii tam to už také ľahké nebolo, viacerí hráči chceli získať to isté. Začal som pochybovať, končím, nič z toho nebude ale predsa štastie, náhoda neviem čo pri mne stálo pri mne. Opäť som  získal to čo som chcel. Samozrejme hneď som sa chcel pustiť do ďaľšej aukcie ale povedal som si, brzdíííí…neznamená , že keď ti vyšli dve aukciem že budeš stále vyhrávať. Múdre rozhodnutie??? 
Netreba to prehánať, pomaly predsa ďalej  zájdeme. Chvíľu som sledoval, ale chamtivosť ma premohla a opäť som nastavil automat na začínajúcu aukciu.  Odskočil som si len po pohár vody a keď som prišiel späť, na obrazovke svietila ukončená aukcia s mojím nickom. Bol som nesmierne  spokojný, naozaj som nepredpokladal , že by sa mi mohlo až tak dariť pri mojej premiére. 
Šťastie je však až príliš vrtkavé tak nebudem pokúšať. Chýbajú mi ešte vyhrať dve aukcie a limit mojich vyhratých aukcií bude vyčerpaný. Dúfam, že sa tak stane čo najskôr a nebude ma to stáť veľa bidov. Potrebujem si svoju ďaľšiu aukciu poistiť a preto som sa rozhodol prispieť do blogu, aby som bol odmenený nejaký bidíkmi navyše.Takže blog  za1cent sa stal takou mojou poistkou do budúcej hry. Každý je tu sám za seba,takže držím si palce nech sa Vám darí len vyhrávať.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.