Skúsenosti

Ahoj za1cent.sk, zdravím všetkých užívateľov tejto stránky.
Som tu po malej mesačnej prestávke aby som Vám napísal o pár aukciách, ktoré som sám vyhral. Ako ja, tak aj vy ste sa už určite zúčastnili pár aukcií na tejto stránke. Či už aukcií o balíčky BIDov, alebo aukcií, v ktorých máte možnosť vyhrať až neuveriteľných 100 EUR, ktoré Vám vyplatia na váš osobný PayPal účet. Prvé pocity z výhry boli určite neuveriteľné, to isté som cítil aj ja, ale najväčšie pocity prežívate pokiaľ vám vydražený predmet nepríde domov. Ja osobne som túto možnosť nevyužil, ale použil som funkciu tejto stránky, kde vám ponúkajú vydražený predmet zameniť za BIDy alebo za peniaze. Nebude to síce plná hodnota predmetu, ale niekedy vám táto možnosť príde vhod. Ale aj tak nezabudnite zvážiť, či ten predmet chcete alebo nie a prípadne sa rozhodnite či tú možnosť využijete.

Avšak, každý nový užívateľ nevie, ako to prebieha, keď sa mu podarí niečo úžasné vyhrať. Musím povedať, že je to úplne jednoduché, pretože vám na váš mail príde správa, v ktorej vás portál oboznámi so všetkým čo by bolo potrebné urobiť, aby ste si mohli výhru zaplatiť, poslať na vašu adresu, prípadne aby vám mohli vyplatiť príslušnú sumu z výmeny na váš PayPal účet. Prvé čo zaskočilo mňa bolo, že som musel preposlať preskenovaný občiansky preukaz. Následne vás tím za1cent.sk kontaktuje, že vašu správu obdržali a že vaša aukcia (vyhraná) je v procese verifikácie. To je proces, ktorým musia prejsť každé vyhrané aukcie, pretože treba overiť, či všetko prebiehalo v súlade s pravidlami. Po následnej verifikácii vašej vyhranej aukcie vás portál informuje, že môžete za predmet zaplatiť príslušnú sumu, za ktorú ste si ho vydražili. Následne stačí za predmet zaplatiť. Kupóny vám budú v tom momente po zaplatení vyplatené na váš PayPal účet, prípadne ak vyhráte nejaký predmet, bude vám doručený  do 14 dní.
V prípade ak nechcete BIDy kupovať, môžete využiť možnosť ako ich získať za pár slov. Je to spôsob, ako ste si všetci všimli, že stránka má aj svoj BLOG, v ktorom píšete jednotlivé príspevky, v ktorých opisujete svoje skúsenosti zo stránkou, svoje pocity z vyhraných aj prehraných aukcií, návrhy na zlepšenie stránky a rôzne diskusie. Predsa vám to nezaberie veľa času, keď napíšete pár článkov a ako odmenu môžete získať pekné množstvo BIDov na váš účet. Takto vám ako odmenu môžu dať až pekných 500 BIDov. Administrátori si každý váš článok pečlivo prečítajú a potom ho aj patrične ohodnotia. Budú vás kontaktovať mailom, v ktorom sa vzájomne môžete dohodnúť na výslednom množstve BIDov, ktoré vám ako odmenu dajú. Myslím, že je to najlepší spôsob ako ich získať a ešte sa vám s nimi môže podariť aj niečo predsa len vyhrať. Je tu aj ďalší spôsob, ale ten je síce trochu tažší, je že sa zapojíte do partnerského programu stránky a budete ju odporúčať pod vaším menom aj iným ľuďom, ktorí ešte nemali možnosť túto stránku spoznať a odskúšať. Odkazy na zaregistrovanie budete zverejňovať na sociálnych sieťach, založíte si BLOG v ktorom tento odkaz umiestnite, alebo ak ho už máte, o to lepšie. V prípade ak sa pod vami zverejneným odkazom niekto zaregistruje a nakúpi balíčky BIDov, stránka vám ako odmenu bude dávať na vaše partnerské konto peniaze, ktoré ak presiahnu 3 EURá, môžete zameniť na 100 BIDov, ak nazbierate až neuveriteľných 30 EUR, tie zameníte na 1000 BIDov alebo si ich môžete dať vyplatiť na váš PayPal účet.
Pevne verím, že vám príspevok pomohol, želám vám príjemné draženie a veľa radosti z vydražených predmetov J

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.