Vyvolený

Zdravím všetkých hráčov za1cent.sk. Mám trochu voľného času a tak som sa zamyslel nad tým koľko šťastia máme my, ktorí sa hrajeme na tomto portáli a zarábame peniaze do sporiteľničky len tak, skoro bez námahy.
Nie je ľahké objaviť túto zábavnú stránku a ešte ťažšie je vedieť sa v nej presadiť. Je veľmi dobrý pocit keď si človek, z pohodlia domova, dokáže privyrobiť pár drobnými každý mesiac. Ja som zarobil už mojich prvých 200€, takže by som sa chcel trošku pochváliť.
Veľa ľudí sa nachádza na tejto stránke, ale tí len náhodou objavili tento portál a začali ho spoznávať. Keď sa zamyslím koľko ľudí z mojich známych sa začalo čudovať prečo tak rozhadzujem a nevážim si peniaze, je mi do smiechu, ale aj do plaču. Do plaču preto, lebo si uvedomujem aká príšerná je situácia na Slovensku, že ľudia obracajú v rukách každú korunu. Do smiechu mi je pri pomyslení na to malé tajomstvo, prečo si tak nevážim peniaze, predsa preto, že peniaze ktoré tak ľahkovážne míňam, som získal svojou šikovnosťou, vytrvalosťou ale aj šťastím priamo v aukciách. Je veľmi pekné pomyslieť na to koľko šikovných ľudí o tejto stránke nemá ani poňatia. Môžeme byť veľmi radi, že šikovnejší od nás neobjavili tento zelený prístav pri surfovaní alebo jednoducho ich odradilo vloženie 15-tich eur. Naopak by som chcel poďakovať ľuďom, ktorý stále prehrávajú ale neodradí ich to a bojujú ďalej a investujú nemalé peniaze a takto majitelia stránky profitujú a nám,  tým vyvoleným, dovolia akoby dostať peniaze prehraných. Mali by sme si vážiť našu príležitosť, neklesať na duchu pri nejakej prehre a isť stále vpred do krajšej budúcnosti.
Ešte nakoniec by som sa chcel pochváliť, keďže som už ten vyvolený, že vďaka mojim trikom sa zmenili nastavenia celej stránky. Nebolo to dávno asi mesiac a pol dozadu sa stalo, že rozpätie medzi aukciami sa spresnilo a boli dané časové medzery dva a viac minút podľa toho koľko je na stránke ľudí. Pýtate sa prečo zrazu táto zmena? Vymyslel som veľmi jednoduchý štýl hry, stačilo si počkať na štart zhruba štyroch až šiestich aukcii a nastaviť automat na všetky z nich. Potom už iba čakať a ručím vám zato, že „motyka“ aspoň pri jednej vystrelila… Ešte jeden nepatrný dodatok stačilo si kúpiť 200bidov. Bidy odchádzali veľmi rýchlo, keď už boli automaty nastavené ale našťastie vôľa ľudí, ktorý uvideli nastavený automat, odišla ešte skôr.
Takže milý vyvolený uvedomte si vaše privilégia a vážte si ich natoľko, aby ste ich nestratili. Snažte sa byť o krok vpredu a netrapošiť stále z vyčkávaním a počítaním aukcii. Prajem všetkým vysokú úspešnosť v hre.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.