Víťazné ťaženie

Po krátkom čase a vyčerpaní limitu sa vám opať prihováram a rada by som vám popísala svoje víťazné ťaženie v ďalšej sérii mojich dražieb.
Keďže registrovaným účastníkom aukcií je aj môj manžel, museli sme si určiť podmienky, za ktorých sa budeme dražieb zúčastňovať. Samozrejme, nešlo len o „poradovník“ na čas pri počítači, ktorý medziiným súvisí aj s výberom aukcií, o ktoré mám ja alebo manžel záujem. Nezanedbateľným aspektom bola situácia na našom bankovom účte. Tak,ako pri iných problémoch, aj tu sme dospeli k dohode. Proste sme si určili sumu, ktorú každý z nás môže každý mesiac použiť na nákup bidov. Pri tej príležitosti sa musím pochváliť, že momentálne som na tom lepšie, ako on! Všetky svoje výhry som totiž vymenila za bidy a teraz len budem trpezlivo čakať, kým sa budem môcť opäť zapojiť do aukcií. Verím, že už si budem môcť dovoliť aj dražby, ako ja hovorím, vo vyššom leveli, teda hodnotnejšie a samozrejme aj s vyšším nárokom na bidy.
V sérii mojich predchádzajúcich dražieb som sa sústredila na aukcie s relatívne nízkou cenou, žiadna z nich neprekročila sumu 100 Eur. Táto taktika sa mi vyplatila, v súčinnosti so správnym načasovaním vstupu do aukcie sa moje konto bidov dosť značne zväčšovalo. Je síce pravda, že po predchádzajúcom období, kedy bol kuriér u nás častým hosťom, možno teraz zabudne, ako sa k nám chodí, napriek tomu dúfam, že si cestu k nám znovu nájde a to nie len raz.
Nechcem však mať „veľké oči“, určite sa budem držať skromne pri zemi, ešte stále nie som rozhodnutá, či svoje prípadné budúce výhry vymením za bidy, resp.peniaze na Paypal účet alebo si ich vyplatím a nechám poslať domov. Na rozhodovanie mám mesiac času, ale uvedomujem si, že toto rozhodnutie musím spraviť skôr, ako začnem opäť dražiť. Darmo by som totiž riskovala súboj o predmet,o ktorý vlastne v prípade výhry nemám záujem a jeho výhra by sa mi mohla predražiť.
Tak veru, námetov na rozmýšľanie mám dosť ,ale v čase mojej „dražobnej nečinnosti“ určite hladina adrenalínu vo mne neopadne a s portálom budem v kontakte nielen formou účasti môjho manžela na aukciách, ale určite si neodopriem aspoň pasívne sledovanie dražieb o predmety, ktoré by sa v budúcnosti mohli stať terčom môjho záujmu.
Všetkým vám želám veľa úspechov.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.