Dražím JA, dražíš TY


Už viackrát som chcel napísať, ale tie slová nie a nie sformulovať do viet, aby z toho niečo vzniklo. Gramatika tiež nie je mojou silnou stránkou, niekomu by to mohlo prekážať nejaké tie chybičky. ,,Ale čo tam po nich, dôležitý je obsah toho, čo chcem napísať, ako nejaké ypsilóny. Druhá vec, ktorá ma dosť brzdila, je moja lenivosť. Väčšinou mi myšlienky, ktoré by som mohol napísať, prichádzali na um dosť neskoro večer, keď som si ľahol, zhasol svetlo a ostalo ticho. No komu by sa chcelo opäť vstávať? Ráno sú moje nápady fuč a teda aj moje odhodlanie niečo napísať.
Na stránke som zaregistrovaný už 6 mesiacov. Za sebou mám desiatky vyhratých, ale samozrejme aj prehratých aukcií. Za tých 6 mesiacov sa s novými hráčmi akoby vrece roztrhlo a dnes sa mi dokonca zdá ťažké niečo vyhrať. Napr. tento týždeň som sa zapojil do siedmych aukciií bez úspešného konca. Blahoželám tým, čo vďaka mne vyhrali, nech si výhry užijú, ale ja som opäť na nule. Aukcie sa mi zdajú nekonečné. Chcel som si vydražiť nový TV, ale do takých aukcií nemá zmysel sa púšťať ak nepatríte k tým majetnejším. Im nerobí problém obetovať stovky eur na bidy a neprekáža im, keď o ne aj prídu. No ja k nim rozhodne nepatrím. Za tú dobu, čo som tu po hodínách sledoval iných hráčov, som  si dovolil niektorých hráčov zaškatuľkovať a rozdeliť do skupiniek:
1/ Sú to hráči tzv.“lišiaci„. Poznáte ich. Hrajú len o tie najdrahšie produkty, na účte majú tisíce bidov a tie stále pribúdajú, kedže väčšinou vyhrávajú aj aukcie s balíčkami bidov, ktoré obsahujú aj 30000 bidov. Tak s nimi ja rozhodne nehrám. Keď sa náhodou zapoja do aukcie, ktorú hrám  alebo som mal v pláne hrať, radšej sa vzdávam hneď na začiatku.
2/ Ďaľej sú to hráči „opatrní„. Automaty nenastavia, vždy len skúšajú, prihadzujú, bijú sa na začiatku aukcie či sa im pošťast, niekedy sa im podarí vyhrať, ale keď sa objaví automat, končia, vzdajú to a tak tiež prichadzajú o bidy, ktoré už do hry vložili.
3/ Potom tu máme hráčov „klikáči“, ktorí majú pár bidov na účte, podarí sa im vyhrať jednu aukciu, (väčšinou hrajú o balíčky, dobitie paypalu), ktorú vzápätí zamieňajú za ďaľšie bidy. A tak to ide do okola až kým nemajú ani bidy, ani peniaze, ani žiadnu výhru. Zostane im iba nádej, že sa im podarí vyhrať niečo cennejšie, no väčšinou prehrajú všetko.
4/ Na koniec sú tu „šípkari„. Hráči, ktorí neustále triafajú terče na hlavnej stránke. Pár krát sa im podarí vyhrať, ale myslím si, že viac bidov na to spotrebujú ako získajú. Možno práve tie bidy, čo prehrajú v terčoch, im mohli niečo pekné vyhrať. Niektorých z týchto šípkarov som ešte naozaj nevidel vyhrať nejakú aukciu.
Tak čo,našli ste sa? Do ktorej skupiny patríte Vy? Prezradím Vám, ja som rozhodne 3 a občas aj 4…nikdy sa nepoučím. Takže moje výhliadky do budúcnosti sú takéto. Očakávam super odmenu za môj príspevok a už teraz sa teším ako opäť všetko prehrám alebo naopak vyhrám. Aj Vám ostatným želám veľa pekných výhier, ale samozrejme len vtedy keď nebudem hrať ja. 

Pekný deň…

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.