Dva dni šťastia

Zdravím všetkých hráčov na stránke za1cent.sk. Dnes by som vám chcel napísať o mojich krásnych dvoch dňoch šťastia. Z ničoho som spravil niečo, zo 6 bidov mi na účet pribudlo 100€, čo je pre mňa fakt krásny zárobok.
 
Len tak z nudy som si prišiel trochu zabidovať, ale niečo som chcel určite aj vyhrať. Z ťažko zarobených peňazí som mal nejaké bidy, tak že som k aukciám pristupoval opatrne. Nepúšťal som sa do veľkých aukcii, lebo som nevedel či vyhrám, ale bol som ochotný minúť všetky bidy pre výhru. Istou výhrou sa mi javil balíček 15€ + 200 bidov. Sledoval som koľko je na stránke ľudí, koľko ide aukcií a ako vysoko zhruba vystupujú ceny. Čas štartu akcie pre môj balíček sa krátil, vyčkal som do poslednej chvíle a nakoniec som sa odhodlal. 
Zhruba 5 sekúnd pred štartom som nastavil automat. Trochu som sa zapotil, keď som videl, že niekto začal prihadzovať, no netrvalo to dlho a ako náhle sa objavili prvé automaty bol som v nich sám. Poviem vám, stačilo mi 3 bidy na výhru. To sa mi ešte nestalo. V najlepšom treba prestať, tak som ďalej šťastie nepokúšal, odhlásil sa a čakal na mojich 15€ + 200 bidov. Netrvalo to dlho, ale neodvážil som sa ďalej prihadzovať na niečo väčšie.
            
Na druhý deň som si prezrel svojich lacných 200 bidov. Za tieto bidy som nedal ani cent, tak že mali pre mňa nízku hodnotu. Sledoval som aukcie a pozerám že sa objavil terčík 100 bidov. Hneď som prihodil. Potom som pozrel, či sa mi oplatí prihadzovať viac pre väčšiu šancu, ale neprihadzoval som, pretože veľa ľudí sa chytili na tento bonus a ja nie som až taký veľký šťastko. Aspoň som si to myslel. Tento bonus som už viac nesledoval a išiel som si prezrieť niečo lukratívnejšie. Zrazu mi pred očami zablesklo moje hráčske meno. Poznáte ten pocit kedy viete, že ste si niečo všimli ale neviete kde? Stalo sa mi to práve teraz. Nevedel som, kde bol ten môj nick, objasnilo mi to až pripísaných 100 bidov. Toľko šťastia naraz? Krásny pocit. Tieto výhry skoro zadarmo a chabý vzťah k ľahko zarobeným bidom ma povzbudili natoľko, že som skúsil niečo väčšie. Mňa večného pesimistu. Pustil som sa, do jedného mobilu. Bol to síce jeden s tých slabších mobil, ale pre mňa stále niečo ohromné. Zase prišlo posledných 5 sekúnd do štartu a tak som nastavil automat na stratu i všetkých bidov. Bol som očarený predchádzajúcimi výhrami, tak som neváhal. Nervy napäté, túto odvahu som oľutoval okamžite po objavení sa prvých automatov. Bol som jeden z 5 odvážlivcov, ktorý skúšali šťastie. Našťastie pre mňa postupne odpadávali. Tým rástol môj elán a mal aj prečo. Po ukončení aukcie sa na výhernom mieste ukázalo moje meno a moja fotka kulturistu.
             
Dúfam, že si z môjho príbehu zoberiete ponaučenie. Ja som chcel povedať, že šťastie je vrtkavé, ale treba ho pokúšať a to vám povie aj môj PAY PAL účet. Rada pre všetkých, nikdy to nevzdávajte. Možno niekedy okúsite pád, no o to krajšie bude víťazstvo.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.