Nádej umiera posledná

Vždy som si o sebe myslel, že som človek prajný a naozaj sa teším z toho, že sa niekomu darí a má sa dobre. Mýlil som sa . Som tu nový. Moja prvá nerozvážna akcia skončila úplným fiaskom. Bidy, ktoré som získal ako začiatočník za 15 EURO – 600 bidou mi pretiekli pomedzi prstami ako voda. Neprečítal som si pravidlá a horlivo som sa pustil do prihadzovania, a až po čase som si všimol, že sa mi bidy akosi strácajú…. HLUPÁ! veď som si ich minul ! Ostal som na 0. Napísal som o tom článoček a ako darček som dostal 200 bidov. No iba v správe, ale nič viac sa nedialo. Neviete si ani predstaviť aké nekonečné čakanie to bolo, kým mi príde kód, aby som si ich pripísal na účet. 

Päť dní som v myšlienkach nakupoval, prihadzoval, sledoval iných ako hrajú, snažil som sa pochopiť prečo robia také, či onaké ťahy. Áááá ? No, nie som si istý, či som to pochopil. Nemal som si za čo dobiť ďalšie bodíky, pretože tento mesiac bol pre mňa finančne ťažší. No robil som si nádej, že tých 200 bidov ma úplne spasí. Ale buďme reálny. Láka nás každá druhá vec, zrazu nám treba vymeniť aj zánovný mobil, nový vysávač, či telka … veď to až srdce trhá, keď pozeráte na aukciu aj by ste prihodili, no niet za čo. Nikdy som nestávkoval, nepoznal som ten neopísateľný pocit, až… teraz ! Teším sa, keď si znovu sadnem za PC, odháňam deti, nech sa tu nehrajú, a slintám. Až keď mi nabehli dané bidíky, pustil som sa do prvej aukcie, ktorá začala pre začiatočníkov. Myslím si… prihodím zopárkrát, a ak nás tu bude veľa, tak odstúpim. Nemusím sa tu hneď všetkého zbaviť. Prihodil som prvýkrát a zrazu tam písalo UKONČENÉ. Ostal som smutný, že to skončilo. No pozriem sa lepšie, a ako víťaz tam bolo uvedené moje meno!!! Neuveriteľné! Za jedno prihodenie mám 15 EURO + 200 bidov! Dá sa to, dá sa vyhrať. A to ma ešte viac motivuje a láka. 
Závidím ľuďom, ktorí sa rýchlo nabalia… aj ja chcem. Nádej umiera posledná. Prekvapilo ma, že som po výhre, po uplynutí 24 hod. znovu chcel skúsiť hrať o taký istý balíček, no vypisuje mi, že som daný počet limit už prekročil. Veď po výhre – po 24 hodinách to môžem skúsiť znovu, a to 5krát za mesiac… či som to pochopil zle? Vie mi niekto poriadiť? Ďakujem… Držím palce všetkým začiatočníkom.,.,. nech nás tí ostrieľaní supi neprebíjajú…

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.