Začiatočníci – skúšajte to!

VYHRALA SOM! Áno, chválim sa, pretože mám čím. Som tu pomerne nová, a po mojej prvej skúsenosti s totálne vybieleným počtov bidov, som ani nedúfala, že sa mi to vôbec niekedy podarí. Myslím to vážne! Pomedzi myšku mi prefrčalo 50 EURO len tak… šlo ma poraziť. Nie som žiaden hráč, nestávkujem .. nepokúšam šťastie ako mnoho iných. Tak mi treba. Nehráš, nevyhráš ! Už som si povedala, že to nechám tak, a viac sa tu nevrátim. No teraz už chápem tú príchuť niečoho tajomného, a žiadaného. Je to ako droga. No keďže som už rodinný rozpočet potrápila, tak som to skúsila formou napísania svojej prvej skúsenosti na týchto aukciách. Veď za to nič nedám, a možno ak to uverejnia, tak mi pošlú nejaký ten bidík. A dobre som urobila. Oni poslali, a nie málo.. až 400! A tak som mohla znovu začať hrať.

Dozvedela som sa, že sa dá hrať aukcia pre začiatočníkov. Najprv som si ich chcela mierne preklepnúť, nech viem s kým sa púšťam do boja. No je to pre mňa veľakrát španielská dedina. A tak som si tu raz sadla a skúsila. Prihadzovala som v posledných sekundách. Ani neviem či to má nejakú logiku, no po desiatich prihodeniach, som zrazu uvidela na obrazovke UKONČENÉ. Do kelu !!! Pomyslela som si v duchu. Nahlas som nevravela nič, pretože pri mne sedelo dieťa. Sklamaná som čumela na tie písmenka, keď tu zrazu mi dieťa vraví : Mami, veď si vyhrala ! Tu je tvoje meno ! Čože? Ja ? A vážne, ja ! Neviete si prestaviť tú radosť, a ten krik, ktorý zo mňa vyletel. Dieťaťu som prišla ako cvok, – že čo sa tak teší ? Stálo to za to si tu znovu sadnúť, 30 bidov je nič, za to čo som získala. Začiatočníci.. skúšajte to!

Netrvalo dlho a znovu som si tu sadla a začala pokukovať po niečom, čo by sa nám doma pridalo. Napadlo ma, že by som sa mala pustiť len do niečoho menej hodnotného, nech si nemusím merať sily s ostrieľanými hráčmi. I keď nikdy neviete s kým hráte. A vysedávať tu a pozorovať iných aké majú taktiky ja nemôžem. Ani čas, ba ani moja chorá chrbtica mi to nedovoľujú. Veď keď prehrám, tak mi nebude až tak ľúto, pretože ma to prakticky nič nestálo.
Na obzore USB kľúč. Super, taký by sa aj pridal. Alebo držiak na telefón do auta ? No uvidíme ako to pôjde. Zobrala som si na mušku kľúč, a pustila som sa doň. Z počiatku sa len tak pridávali hráči, automat nemal nik. Tak som neváhala a nastavila si ho. No po čase sa mi tu vopchal nový hráč. Myslím si, no čo mi nedá pokoj ? Nedožičí mi prvenstvo ? Ale nedala som sa ! Menila som nastavenia, špekulovala, hrala ako o život. Očkom som sa kukla aj na ten držiak, a vyzeralo to tu kľudné. Tak som prihadzovala aj tam. Nastavila som si automat na 50 prihodení a čakala som. Bola som na atomate sama. Napätie rástlo, pretože mi už ostávali len 2 prihodenia, keď tu zrazu UKONČENÉ …. VYHRALA SOM !!! Vážne. Ostatný to asi vzdali. Moja prvá výhra v živote, fakt. Snažila som sa ukľudníť, no srdce mi šlo z hrude vyskočiť. Je to bomba pocit. Hneď som sa vrátila k rozbehnutému USBčku. Tam to nebolo až také priaznivé. No povedala som si, že keď som do toho už vrazila toľko bidou, tak ho nepustím. Aj keď by som ho mala preplatiť. AAAAA, preplatila som ho. Vyhrala som síce dražený kľúč, no preplatila som ho riadne. Ste zvedaví, že koľko ? No po pravde 13 EURO. Hanbím sa., že som nevedela prestať. No je to naozaj ťažké, keď od samého začiatku vrážate do boja bidíky a začiatoční súperi už to vzdali, a nejaká potvora sa sem nasáčkuje a ide vás okradnúť. Hnus ! Ale to som na tom ešte dobre. Nedávno som tu videla aukciu, kde hodnota predmetu bola 82 EURO a ten, kto ju vydražil a vyhral v konečnom dôsledku za predmet zaplatil 280 EURO. Super, nie ? Takže ja som preplatila celkom málo. No mám ho doma. prišli mi obe veci a veľmi sa z nich teším. Na jednom som získala , a na druhom preplatila. Riziko. čo už.
A preto sa s vami chcem o tieto skúsenosti podeliť, aby ste nezúfali a verili, že vyhrať sa naozaj dá. Teraz som znovu skoro na nule. Píšem tento článok a verím, že sa mi nejaký ten bidík znovu újde. Môžno. Ak nie, tak zatiaľ na dlho končím. Financie nazvyš nie sú. Hrajte, skúšajte, ver si !!! Bidom zdar!

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.