Zmeny

Zdravím všetkých nových i starších hráčov. V dnešnom blogu by som chcel rozobrať pár zmien, ktoré som si všimol na stránke za1cent.sk. Určite nie som sám, kto si tieto zmeny všimol, ale rád by som vyjadril svoj názor.
 
Prvú zmenu, ktorú som spozoroval bola zmena pridávania aukcii. Predtým vám v priebehu jednej minúty začali zhruba tri aukcie, niekedy aj viac. Z čoho sa dalo perfektne ťažiť, ľudia si už navykli na tento systém a každý dobrý flexibilný hráč si z toho určite vedel niečo odniesť a nájsť si nejaký výhodný spôsob ktorý ho dostal k výhre. Teraz však aukcie štartujú v dvoj, troj alebo štvor minútových intervaloch. Čo ma pravdupovediac dosť vytočilo, pretože som nútený zmeniť systém svojej hry, zase niečo nové vymyslieť niečo tak tiež účinné. Žiaľ zatiaľ sa mi hru nepodarilo vyvinúť až na takú úroveň ako predošlý spôsob. Spôsoby hry si ale predsa len nechám pre seba.

Pretože aukcie majú medzi sebou väčšie medzery výrazne sa zväčšil počet prebiehajúcich aukcii a aj ceny tovaru. Hráčov je veľa, bidov je ešte viac a keďže medzery medzi aukciami sú väčšie, hráči si dokážu sledovať väčší počet aukcii a do menšieho počtu aukcii sa zapojí väčší počet hráčov. Pre stránku je to výhodnejšie pričom ceny im stúpajú a vrecka sa im plnia. Na čom zase strácame my hráči a je opäť ťažšie vyhrať. No ja nevešiam hlavu a ako správny hráč táto výzva ma naštartuje do ešte tvrdších bojov a väčšieho sústredenia.
Ďalšia zmena, ktorá nastala na stránke, bola zmena tovaru pre prospech spoločnosti pre nás nevýhodný tovar. Pre nás výhodný tovar bol preriedený a naopak zväčšená bola frekvencia tovaru s dlhodobými vysokými cenami. Napríklad káva Lavazza alebo vysávač Dyson sú ponúkané častejšie, ale takmer nikdy ich nie je možné spozorovať medzi ukončenými aukciami. Ešte pred týždňom bolo 15€ kreditov ako maku, no dnes, pre spresnenie teraz je polovica marca, za jednu hodinu vidieť nanajvýš dva 15€ kredity. Asi nešli na dračku 😀
Určite nie som so zmenami spokojný ale nevzdávam sa, doterajšie prehry ma predsa neodradia. So všetkými zmenami sa musíme vyrovnať, musíme sa im prispôsobiť a myslím si, že po určitom čase nám nakoniec aj budú vyhovovať, lebo vždy vymyslíme niečo aby sa nám darilo. Držím vám palce.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.