Teraz je ten správny čas

Zdravím všetkých čitateľov blogu za1cent.sk. Každý z nás by chcel vyhrať nejakú hodnotnú cenu, ale kde je chyba? Myslite, že chyba je zo strany za1cent.sk ale tak to nie je. Medzi jeden z aspektov vašich neúspechov je nesprávny čas. Nie je to len o tom ako hrať, ale aj kedy hrať.
 
Správny čas na výhru je presne teraz. Tí z vás, ktorí sú už na tejto stránke, dosť dlho a ešte stále nič nevyhrali, tak to bude tým, že vaša trpezlivosť vás až príliš ovláda. Prídete k nejakej aukcii, pozriete na ňu a už by ste aj prihodili, ale nie počkáte a počkáte a počkáte a potom ľutujete a vravíte niečo typu: veď tá vec by mala byť predsa moja.
Ale je tu aj možnosť, že nikdy nebude. Kým sa nevzchopíte a nezačnete hrať. Čakaním nič nevyriešite jedine si budete pomaličky odoberať počet vašich bidov, ale takto sa to nehrá! Keď si už kúpite bidy, tak verím, že si chcete zahrať. Tak hrajte a nečkajte!
Ak začnete hrať teraz, určite sa dostaví výhra rýchlo a navyše ten super hráčsky pocit. Nezaručujem vám výhru hneď, ale riešenie zahodeného času, ktorý ste presedeli za počítačom. Aj keď prehráte nejaké bidy tohto stavu sa nebojte, ale práve naopak tým, že ste tento čas prehry zvládli skôr a za kratší čas, tak čas výhry sa dostaví o to rýchlejšie. Prihadzujte na všetko čo sa dá. Čím viac pokusov tým väčšia šanca na výhru. Takže aj keď pár kráť prehráte nestrácajte čas a kúpte si ďalšie bidy a hrajte ďalej.
Pozor tým, že vám vravím aby ste hrali teraz nemyslím čas kedy si to prečítate napr. večer o 20:00 kedy je na serveri najviac ľudí, ale naopak vyberte si svoj správny čas kedy si myslíte, že šanca na výhru je najvyššia a už konečne začnite poriadne vo veľkom hrať.
             
Keď už vyhráte môže vás to až príliš naštartovať a vaša trpezlivosť sa stratí kdesi za horizontom. Takže všetko s mierou trpezlivosť je dobrá vlastnosť ale nie keď je podmienená strachom z prehry. Takže sa nebojte a buďte zdravo trpezlivý.
             
Nevzdávajte sa a hrajte s rozumom. Ale to je už téma na iný blog a iný čas. Na záver by som vám chcel popriať veľa šťastia k výhre.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.